Kurs języka szwedzkiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Kielcach?

Chcesz nauczyć się języka szwedzkiego? Nic dziwnego! Obecnie zainteresowanie językami skandynawskimi wzrosło ze względu na to, że tamtejszy rynek pracy bardzo kusi Polaków oraz również osoby z innych krajów. Ponadto wiele z nich udaje się w tamtejsze strony w celach turystycznych, dlatego mają potrzebę poznać właśnie ten język. Warto uczyć się szwedzkiego, ponieważ używany jest nie tylko w Szwecji – jest on w pełni zrozumiały wśród Norwegów oraz Duńczyków. Dlatego zachęcamy do nauki szwedzkiego wszystkich mieszkańców Kielc oraz okolicy, a przekonasz się, że uczenie się języków u nas może być niezwykle proste. Z pewnością szybko zauważysz, że wykorzystanie języka w codziennych sytuacjach będzie niezwykle przydatne. Nasza szkoła wykorzystuje metodę komunikatywną, która ma na celu nauczyć Cię języka w sposób praktyczny.

Kurs języka szwedzkiego Kielce

U nas języka szwedzkiego może uczyć się każdy – niezależnie, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z językiem czy kontynuuje edukację na wyższym poziomie. Do każdego ucznia podchodzimy profesjonalnie oraz elastycznie, aby mógł bez przeszkód się z nami uczyć. Skorzystać z naszych zajęć mogą dzieci, młodzież oraz dorośli, a w swojej ofercie posiadamy kursy grupowe, indywidualne czy online.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Kielcach?

Najczęściej z naszego kursu korzystają osoby, które są zainteresowane pracą za granicą, studiami wyższymi czy mieszkaniem właśnie w Szwecji. Uczęszczając na nasze zajęcia nauczysz się podstawowego słownictwa oraz najważniejszych zasad gramatyki. Dzięki temu z łatwością porozumiesz się w wielu sytuacjach z innymi. Podczas naszych kursów stawiamy przede wszystkim na mówienie, aby móc swobodnie porozumieć się z innymi. Z naszą pomocą nauka szwedzkiego przestanie być trudna. Możesz się o tym szybko przekonać, zapisując się na nasze kursy językowe w ProfiLingua w Kielcach. Z nami szybko przełamiesz barierę językową, a szwedzki umożliwi Ci komunikowanie się z innymi – w pracy, na uczelni czy podczas codziennych sytuacji. Przekonaj się, że nauka szwedzkiego może być niezwykle prosta w naszej szkole.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe