Kurs języka niderlandzkiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Gliwicach?

Myślisz o migracji zarobkowej? Jeżeli cenisz sobie dobrą organizację i jakość życia, to Holandia jest krajem idealnym dla Ciebie. A jeżeli chcesz dodatkowo poszerzyć swoje kompetencje, proponujemy naukę niderlandzkiego języka. Dzięki temu zyskasz szansę wyróżnienia na tle ludzi, którzy mówią jedynie po angielsku lub niemiecku. Serdecznie polecamy naukę języka niderlandzkiego w Gliwicach. Wbrew pozorom niderlandzki jest bardzo prosty w nauce. Przy odpowiedniej samodyscyplinie można w bardzo szybkim czasie opanować go na wysokim poziomie. To atrakcyjna i doceniana umiejętność na polskim i holenderskim rynku pracy. Wraz z nauką języka, zapoznasz się z holenderską kulturą, architekturą i historią, co pozytywnie wpłynie na Twój rozwój.

Kurs języka niderlandzkiego Gliwice

W zależności od Twoich potrzeb i planów na przyszłość, możesz wybrać jedną z wielu form kursów niderlandzkiego w Gliwicach. Przede wszystkim wyróżniamy trzy grupy: podstawową, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Dzięki temu zyskasz szansę by uczyć się na należytym poziomie. Dla ludzi zabieganych lub introwertyków organizujemy kursy indywidualne, a dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację prowadzimy zajęcia w grupach. Nasi doświadczeni lektorzy i speakerzy służą wszelką pomocą, prowadząc konsultację 1 na 1 oraz dodatkowe warsztaty powtórkowe. Skończenie kursu zostanie nagrodzone cennym certyfikatem, który będzie ozdobą Twojego CV i zaimponuje pracodawcy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Gliwicach?

Holandia to wspaniały kraj, nie tylko pod względem jakości życia, ale również pozytywnych i przyjaźnie nastawionych ludzi. Ucząc się języka zyskasz pewność, że zostaniesz przez nich jeszcze lepiej przyjęty oraz zwiększysz swoje szanse na podjęcie wartościowej pracy. Największą zaletą naszych kursów jest to, że swobodna rozmowa z obcokrajowcem w języku holenderskim przestanie sprawiać jakiekolwiek problemy. Innowacyjna placówka ProfiLingua umożliwia naukę gramatyki i słownictwa niderlandzkiego, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy przy użyciu starannie opracowanych materiałów dydaktycznych, w oparciu o autorskie metody nauczania. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu interesujących ludzi, którzy podzielą Twoją pasję do nauki języka. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs niderlandzkiego w Gliwicach!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe