Kurs języka niderlandzkiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Gnieźnie?

Rozważasz przeprowadzkę do innego kraju w poszukiwaniu nowych wrażeń i szansy zarobku? Jeżeli doceniasz staranną organizację i wysoką jakość życia, to Holandia jest krajem właśnie dla Ciebie. A jeżeli chcesz również przy okazji poszerzyć swoje kompetencje, proponujemy naukę języka niderlandzkiego. Dzięki temu zyskasz możliwość by wyróżnić się na tle ludzi, którzy mówią jedynie po angielsku lub niemiecku. Serdecznie zapraszamy na naukę języka niderlandzkiego w Gnieźnie. Wbrew pozorom niderlandzki jest bardzo prosty w nauce. Przy odpowiedniej organizacji i pomocy specjalisty można w bardzo szybkim czasie opanować go na wysokim poziomie. To atrakcyjna i doceniana umiejętność na polskim i holenderskim rynku pracy. Wraz z nauką języka, zapoznasz się z holenderską kulturą, architekturą i historią, co pozytywnie wpłynie na Twój rozwój.

Kurs języka niderlandzkiego Gniezno

Biorąc pod uwagę Twoje potrzeby i plany na przyszłość, zorganizowaliśmy wiele form kursów niderlandzkiego w Gnieźnie. Przede wszystkim wyróżniamy trzy grupy: podstawową, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Dzięki temu możesz bez stresu uczyć się niderlandzkiego na odpowiednim poziomie do swoich umiejętności. Dla ludzi zabieganych lub introwertyków organizujemy kursy indywidualne, a dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację prowadzimy zajęcia w grupach. Nasi doświadczeni lektorzy i speakerzy służą wszelką pomocą, prowadząc konsultację 1 na 1 oraz dodatkowe warsztaty powtórkowe. Skończenie kursu zostanie nagrodzone cennym certyfikatem, który będzie ozdobą Twojego CV i zaimponuje pracodawcy.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Gnieźnie?

Holandia jest bardzo ciekawym krajem, który oferuje godne warunki życia, a mieszkańcy są niezwykle otwarci i życzliwi. Jeżeli opanujesz język zyskasz pewność, że lokalna społeczność powita Cię jeszcze cieplej, a szanse na wartościową pracę gwałtownie wzrosną. Po ukończeniu kursu swobodna rozmowa w języku holenderskim nie będzie sprawiała Ci żadnego kłopotu. Innowacyjna placówka ProfiLingua umożliwia naukę gramatyki i słownictwa niderlandzkiego, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy przy użyciu starannie opracowanych materiałów dydaktycznych, w oparciu o autorskie metody nauczania. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu interesujących ludzi, którzy podzielą Twoją pasję do nauki języka. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs niderlandzkiego w Gnieźnie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe