Kurs języka portugalskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Gliwicach?

Chcesz nauczyć się portugalskiego? Interesujesz się kulturą tamtejszych stron lub krajów, które posługują się właśnie tym językiem? Serdecznie zapraszamy Cię do naszej placówki ProfiLingua w Gliwicach, gdzie będziesz mógł nauczyć się języka w oparciu o metodę komunikatywną. Umożliwia ona przyswojenie wiedzy od strony praktycznej, aby mówienie w obcym języku było łatwe oraz w pełni naturalne. Dzięki poznaniu języka masz szansę na zdobycie pracy za granicą lub podjęcie studiów na wyższych uczelniach. Ponadto dzięki znajomości portugalskiego łatwo możesz uczyć się kolejnych języków o podobnym brzmieniu jak hiszpański, włoski czy francuski. Z pewnością nauka portugalskiego będzie odbywać się w przyjemnej atmosferze, dzięki naszej doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze lektorów. Poznasz niezbędną językową wiedzę oraz dowiesz się wszystkich zagadnień związanych z tajnikami gramatyki czy słownictwa.

Kurs języka portugalskiego Gliwice

Jeśli nie wiesz, na jakim etapie językowym jesteś, wypełnij bezpłatny test portugalskiego. Po jego uzupełnieniu skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia najlepszego kursu. U nas możesz rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Ucz się u nas w grupie oraz 1:1 z lektorem – niezależnie od Twojego wieku oraz stopnia zaawansowania.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Gliwicach?

Dzięki nauce portugalskiego w ProfiLingua w Gliwicach zyskujesz możliwość rozwoju swoich naturalnych zdolności językowych. Uczysz się języka skutecznie, a efekty nauki z pewnością zauważysz szybko. Już od pierwszych zajęć wyeliminujesz blokadę w mówieniu, dzięki temu bariera językowa zostanie szybko przełamana. Na zajęciach nawiążesz nowe znajomości, co sprawi, że zyskasz więcej pewności siebie. Staramy się, aby zapewnić Ci jak największy komfort i warunki nauki, dlatego na zajęciach korzystasz z multimedialnych, nowoczesnych rozwiązań oraz materiałów renomowanych wydawnictw. Nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj do ProfiLingua na wybrany kurs języka portugalskiego!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe