Kurs języka japońskiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Gnieźnie?

Ponad 130 milionów osób używa języka japońskiego, z czego większość to mieszkańcy Japonii oraz ludzie, którzy nauczyli się tego języka ze względu na zainteresowania czy potrzebę porozumiewania się za granicą. Obecnie dużą popularnością cieszy się właśnie nauka japońskiego, dlatego z pewnością warto zainwestować w swoje zdolności rozwoju językowego. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gniezna oraz okolic do zapisania się na kurs japońskiego do naszej placówce ProfiLingua. Gwarantujemy, że szybko oraz skutecznie nauczysz się języka w oparciu o metodę komunikatywną, gdzie uczysz się japońskiego w praktyce. Oznacza to, że na zajęciach prowadzimy różnego rodzaju konwersacje oraz dyskusje na wiele tematów, abyś mógł następnie z łatwością dogadać się właśnie w tym języku. Wystarczy, że wybierzesz dla siebie odpowiedni kurs, a my następnie dopasujemy go do Twoich potrzeb oraz możliwości czasowych. Nasza kadra lektorów i native speakerów umożliwi Ci swobodną naukę z wykorzystaniem wielu materiałów dydaktycznych oraz tablic interaktywnych.

Kurs języka japońskiego Gniezno

W ProfiLingua możesz wygodnie uczyć się na kursie grupowym lub indywidualnym. Oferujemy również bogatą ofertę innych zajęć dla każdego, dlatego na nasze lekcje mogą uczęszczać dzieci, młodzież oraz dorośli. Nieważny jest powód – liczą się chęci do nauki oraz odpowiednia motywacja. U nas możesz uczyć się na kursie dla początkujących lub bardziej zaawansowanych. Wypełnij bezpłatny test japońskiego, aby dowiedzieć się, jaki kurs będzie dla Ciebie idealny.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Gnieźnie?

Nasza szkoła nastawiona jest przede wszystkim na naukę w praktyce, abyś mógł szybko przyswoić język oraz wyeliminował blokadę w mówieniu już od pierwszych zajęć. Nauczysz się mówić, czytać, rozumieć oraz pisać po japońsku, co sprawi, że język nie będzie dla Ciebie stanowił żadnego problemu. Wszystkich tych zdolności nauczymy Cię w odpowiednio krótkim czasie, gdzie zauważysz szybko pierwsze efekty. Dołożymy wszelkich starań, abyś zrealizował zamierzony cel językowy. Dzięki kursowi języka japońskiego w Gnieźnie możesz potrenować pracę w grupach i zbudować tym samym pewność siebie. Z pewnością po zakończonym kursie uda Ci się osiągnąć wysoki poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe