Kurs języka norweskiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Gnieźnie?

Interesujesz się kulturą skandynawską, a może planujesz wyjazd do Norwegii za pracą czy studiami? Nas nie interesuje powód, dla którego chcesz się uczyć. Sprawimy, że z łatwością porozumiesz się w tym języku z innymi. Dlatego zapraszamy na kursy norweskiego do naszej szkoły ProfiLingua w Gnieźnie. Przekonasz się szybko, że nauka języka wcale nie jest taka trudna. Obecnie wiele osób wybiera języki skandynawskie ze względu na wiele ofert pracy oraz możliwość studiowania i mieszkania w danym kraju. Oferujemy bogatą ofertę kursów, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz dla siebie odpowiednie zajęcia. Wykorzystujemy metodę komunikatywną, gdzie zastosujesz język w praktyce, aby posługiwanie się nim nie stanowiło problemów. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole jest niezwykle przyjemna!

Kurs języka norweskiego Gniezno

Nie wiesz, na jakim etapie językowym jesteś? Wystarczy, że przed wybraniem dla siebie odpowiedniego kursu, wypełnisz bezpłatny test norweskiego. Po jego uzupełnieniu skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci najlepszą ofertę zajęć dopasowanych do Twoich umiejętności. U nas norweskiego może uczyć się każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli na wszystkich poziomach zaawansowania. Do Twojej dyspozycji jest doświadczona kadra lektorów, która zadba o Twoje wyniki w nauce.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Gnieźnie?

Nasza liczna kadra lektorów i native speakerów pomoże Ci szybko i skutecznie przyswoić niezbędną wiedzę językową. Stawiamy na praktyczne poznanie języka, dzięki naszej metodzie komunikatywnej PROFI. Na pewno, gdy już nauczysz się tego języka, nauka kolejnych skandynawskich języków nie powinna stanowić już większego problemu. Język norweski będziesz mógł wykorzystać zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Dzięki nauce w szkole w Gnieźnie zyskasz więcej pewności siebie oraz przełamiesz barierę językową. Na zajęciach będziesz korzystać z materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw, których możesz używać w szkole oraz w domu. Nauka norweskiego wcale nie jest taka trudna, jak mogłaby się wydawać. Przekonaj się o tym, zapisując się na nasze kursy!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe