Kurs języka norweskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Kielcach?

Mieszkańcy Kielc i okolicy mają możliwość nauki norweskiego w naszej profesjonalnej placówce ProfiLingua. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą mieć realny wpływ na swoją przyszłość i zyskać oryginalną umiejętność. Organizujemy szkolenia w rozmaitych formach, dzięki czemu masz szansę uzyskać biegłość w norweskim. Znając język Twoje szanse na zdobycie zatrudnienia w Norwegii zwiększają się nawet pięciokrotnie! Coraz więcej Polaków emigruje do tego kraju w poszukiwaniu lepszego życia. Niestety znalezienie pracy nie jest takie proste, kiedy nie potrafimy porozumiewać się w języku Norwegów. Zapraszamy również na kursy najmłodszych uczestników na kursy dla dzieci i młodzieży.

Kurs języka norweskiego Kielce

Lekcje norweskiego w Kielcach odbywają się w grupach lub indywidualnie z lektorem. Po analizie Twoich zdolności językowych przypiszemy Cię do odpowiedniej grupy. W ProfiLingua uczymy na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Organizujemy kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Wszystkie odbywają się w rozmaitych formach, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie lub swojego dziecka. Kursy wakacyjne i intensywne, dzięki czemu możesz w dwa miesiące przyswoić roczny materiał. Popularne kusy online czy nauka konwersacji. Zapraszamy również do skorzystania ze specjalistycznych kursów dla firm, podczas których uczymy języka biznesowego. Po ukończeniu kursu zdobędziesz wartościowy certyfikat, który będzie odwzorowywał Twoją znajomość języka na danym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Kielcach?

Dzięki kursowi języka norweskiego w Kielcach masz szansę na ćwiczenie pracy w grupach i zbudowanie tym samym pewności siebie. Podczas zajęć nauczysz się nie tylko gramatyki i słownictwa norweskiego. Przede wszystkim nauczysz się rozmawiać w tym języku bez barier. Na naszych zajęciach możesz brać czynny udział. Dzięki temu przełamiesz barierę językową i w przyszłości nie będziesz mieć żadnych oporów przed rozmową. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz stosowną wiedzę i bez problemu przejdziesz na wyższy poziom. Dzięki temu wyprawa do Norwegii i życie na terenie tego kraju będzie o wiele łatwiejsze. Międzynarodowe firmy stoją przed Tobą otworem, a nieograniczone perspektywy zawodowe będą w Twoim zasięgu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe