Kurs języka norweskiego w Wałbrzychu

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Wałbrzychu?

Norwegia jest chętnie wybieranym krajem wśród Polaków, którzy zdecydowali się na migrację zarobkową. Wszystko za sprawą wysokich zarobków i opiece socjalnej, które są bardzo wabiącą propozycją. Dla wielu ludzi sporą przeszkodą w wyjeździe jest brak znajomości języka norweskiego. Jeżeli również znajdujesz się w tej grupie, zapraszamy na nasze wysokiej klasy kursy języka norweskiego w Wałbrzychu. Chcąc dostać pracę na wysokim stanowisku, sam angielski nie wystarczy. Pracodawca doceni biegłość językową i chętniej zatrudni i da możliwość awansu. Jeśli planujesz emigracje z rodziną, licz się na konieczność stałego kontaktu z nauczycielami Twoich dzieci. Do tego niezbędny będzie komunikatywny norweski, a jeżeli chcesz nim władać, zapisz się na kurs w ProfiLingua.

Kurs języka norweskiego Wałbrzych

W zależności od tego na jakiej płaszczyźnie życia przyda Ci się język norweski, możesz wybrać spośród wielu rozmaitych form kursu. Prowadzimy zajęcia w grupach dwunastoosobowych tak, aby każdy miał szansę na czynny udział. Dla pracoholików i ludzi nieśmiałych organizujemy również kursy indywidualne. A formy są na tyle różnorodne, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Kurs konwersacji pomoże przełamać barierę językową, szkolenie dla firm pozwoli poznać słownictwo branżowe, a lektoraty online umożliwiają naukę, bez konieczności wychodzenia z domu. Rozwiąż nasz bezpłatny kurs norweskiego a my oddzwonimy ze spersonalizowaną ofertą. Odwiedź naszą placówkę w Wałbrzychu i zacznij wspaniałą przygodę z językiem skandynawskim.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Wałbrzychu?

Ucząc się norweskiego, bez wątpienia zwiększasz swoje szanse na tamtejszym rynku pracy. Warto podnieść swoje kwalifikacje językowe jeszcze zanim zdecydujesz się na wyjazd. Wybierz kurs języka norweskiego w ProfiLingua w najwygodniejszej dla siebie formie - stacjonarnie lub online, w grupie lub indywidualnie. Zacznij naukę norweskiego w Wałbrzychu już dziś! Możesz zapisać siebie, swoje dzieci i zaproponować wspólną naukę przyjaciołom. Przekonaj się, jak wiele można zyskać inwestując we własny rozwój. Wpłyń na swoją pewniejszą przyszłość!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe