Kurs języka ukraińskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Gliwicach?

Specjalnie dla ludzi, którzy myślą o swojej przyszłości, przygotowaliśmy kursy języka ukraińskiego w Gliwicach. Nasze lekcje są opracowane tak, aby każdy kto chce sprawnie poruszać się w tym języku mógł wybrać coś dla siebie. Ludzie mają rożne motywacje do podjęcia nauki. Niektórzy robią to ze względów zawodowych, inni kierują się pobudkami prywatnymi. My wiemy, że każdy powód jest dobry, a poznawanie nowego języka to ciekawa przygoda i szansa na odkrywanie nowych kultur. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a język ukraiński uczony jest w przyjaznej atmosferze. Uczniowie naszej szkoły poznają najskuteczniejsze metody nauczania i odkrywają nowe pasje. Uczestnictwo w kursie wpływa także na zdolności przyswajania wiedzy i pamięć. ProfiLingua powstała po to, by rozwijać.

Kurs języka ukraińskiego Gliwice

Mamy doświadczenie w nauczaniu języków obcych, a na zajęciach korzystamy z autorskich materiałów. Wiemy, że każdy jest inny dlatego też kursanci mają różne preferencje nauki. Jedni wolą brać udział w zajęciach grupowych, inni preferują zajęcia indywidualne. To samo tyczy się ilości czasu wolnego, który można przeznaczyć na udział w zajęciach. Staramy się z całych sił, by kurs ukraińskiego w Gliwicach możliwy był dla osób o różnych preferencjach. Udzielamy również lekcji online oraz szkoleń dla firm. Ten sposób chętnie wybierają osoby mieszkające poza Gliwicami lub takie, które mają problem ze znalezieniem czasu na regularne dojazdy do naszej placówki. Udostępniamy kursantom wszystkie materiały, aby mogli powtarzać sobie w domu. Staramy się urozmaicać nasze zajęcia zagadkami, odgrywaniem scen i pracą w grupach.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Gliwicach?

Chcemy dopasować się z naszą ofertą do Twoich zainteresowań, aby pomóc Ci w realizacji przyszłych planów. Kursy języka ukraińskiego w Gliwicach powstały bo to, aby uczyć praktycznej znajomości języka. Nie chcemy tylko i wyłącznie uczyć Cię zbędnego słownictwa i obszernej gramatyki. Języki obce są naszą pasją, więc wiemy dokładnie jak uczyć ich szybko i efektywnie. Na poziomie podstawowym stawiamy na komunikację i tematy z życia codziennego, aby umożliwić Ci swobodną komunikację. Zawsze chętnie służymy poradą i dbamy o to, by kurs ukraińskiego skończył się znajomością języka na wybranym poziomie. Zapewniamy korzystne ceny i elastyczną ofertę kursów ukraińskiego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe