Kurs języka polskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Gdańsku?

Jeśli planujesz dłuższy pobyt w Polsce, warto zainwestować w naukę naszego języka. Język polski wydaje się trudny przez wzgląd na swoją gramatykę. Lecz dzięki naszym doświadczonym nauczycielom poznasz przydatne frazy, słownictwo i gramatykę. Nauka pod okiem profesjonalisty będzie skuteczna i przyjemna. Zyskasz tym samym szansę na swobodną komunikację w każdej sytuacji i przełamiesz barierę językową. Jeśli pochodzisz z Gdańska to koniecznie odwiedź naszą placówkę ProfiLingua. Możesz również wypełnić nasz bezpłatny test języka polskiego. Znając język możesz studiować i pracować w Polsce bez problemu. Jeżeli Twoje dziecko uczy się w polskiej szkole i chcesz, aby mogło swobodnie rozmawiać z rówieśnikami, zapisz go na kurs języka polskiego dla dzieci lub młodzieży.

Kurs języka polskiego Gdańsk

Kursy języka polskiego w Gdańsku prowadzimy z myślą o produktywnej nauce, która jednocześnie buduje w kursantach pewność siebie. Zajęcia prowadzimy w grupach lub sam na sam z lektorem. Wybierzemy dla Ciebie poziom odpowiedni do umiejętności. Możesz zacząć naukę od zera, lub uczyć się wyższego stopnia. W każdej chwili nasi lektorzy służą pomocą w postaci konsultacji 1 na 1 czy warsztatów powtórkowych. Nasze kursy polskiego dzielą się na: maturalne, intensywne, wakacyjne, online i konwersacyjne. Dedykowane są ludziom w każdym wieku, bez względu na umiejętności. Prowadzimy też przeróżne formy szkolenia dla firm, podczas których uczymy słownictwa korporacyjnego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Gdańsku?

Nauka polskiego w naszej szkole daje perspektywę komunikacji z rówieśnikami w szkole i na uczelni, jak również możliwość podjęcia godnego zatrudnienia. Po skończonym kursie bez krępacji opowiesz o swoich emocjach, przyszłych planach i wyrazisz zdanie na dowolny temat. Zyskasz swobodę życia i pracy w Polsce, ponieważ będziesz w stanie na własną rękę załatwić sprawę w urzędzie, na poczcie czy u lekarza. Nie ma na co czekać, znajomość języka kraju, w którym obecnie przebywasz to bardzo duże ułatwienie życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapisz się na kurs polskiego w Gdańsku i pod okiem profesjonalistów rozpocznij efektywną naukę.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe