Niemiecki kursy dla dorosłych Gdańsk Wrzeszcz

angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
polski
portugalski

Kurs niemieckiego - Standardowy

Gdańsk to jedno z tych miejsc w Polsce, w których często można usłyszeć język niemiecki. Jego znajomość jest przydatna w niemal wszystkich sferach życia: w turystyce, handlu, działalności biznesowej, kontaktach gospodarczych i kulturalnych. Jeżeli zatem planujesz rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z tym językiem - zapisz się na standardowy kurs języka niemieckiego!

Kurs niemieckiego - Indywidualny

Potrzebujesz kursu szytego na miarę? Chcesz, by tok nauczania dostosowany był do Twoich potrzeb? Wybierz indywidualny kurs języka, który zapewni Ci zajęcia w formule face to face, tylko Ty i lektor.

Kurs niemieckiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka niemieckiego!

Kurs niemieckiego - Egzaminacyjny

Przed Tobą ważny egzamin? Planujesz potwierdzić swoje umiejętności językowe certyfikatem? Już dziś zapisz się na kurs egzaminacyjny, który pomoże Ci uzyskać wymarzony wynik!

Kurs niemieckiego - Intensywny

Chcesz szybko i skutecznie poznać język? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i chcesz do nauki wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, już dziś zapisz się na intensywny kurs niemieckiego!
Wszystkie kursy językowe