Kurs języka chińskiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Gnieźnie?

Chiński w Gnieźnie może być doskonałą szansą na poznanie nowych ludzi i zbudowanie pewności siebie. Oprócz nauki języka kształci się również Twoja osobowość. Znając język chiński, masz możliwość podróży i przeprowadzki do Chin, jak również godnej pracy na terenie tego kraju. Chiny są krajem o najszybszym rozwoju przemysłowym, dlatego coraz więcej firm z Polski prowadzi z nimi współpracę międzynarodową. Potrzebują ludzi chińskojęzycznych, więc może to Twoja szansa na rozwinięcie ścieżki kariery?

Kurs języka chińskiego Gniezno

Na kursy języka chińskiego w Gnieźnie zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek czy umiejętności. U nas możesz zacząć naukę od zera lub kontynuować ją na wyższym poziomie. Prowadzimy zajęcia w trybie grupowym oraz indywidualnym. W naszej ofercie znajdziesz kursy: online, konwersacyjne, wakacyjne, dla firm, dla dzieci i młodzieży oraz powtórkowe przed maturą. Po ukończeniu kursu otrzymasz wartościowy certyfikat, który wzbogaci Twoje CV i zaimponuje bliskim. Nasz grafik jest na tyle elastyczny, że bez problemu pogodzisz zajęcia z pracą, a Twoje dziecko ze szkołą. Profesjonalna kadra nauczycieli dokona wszelkich starań, by nauka w naszej placówce była przyjemna i wartościowa.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Gnieźnie?

Kurs języka chińskiego to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy w zakresie słownictwa i gramatyki. Dzięki nauce w Gnieźnie masz szansę zdobyć nowe znajomości i wzmocnić swoją pewność siebie. Praca w grupie nauczy Cię prowadzenia dialogu w dowolnej sytuacji życia, dzięki czemu przełamiesz barierę językową. Nauka egotycznych języków otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości! Masz szansę na podróże do Chin, a nawet możesz rozpocząć tam pracę i godne życie. Rynek poszukuje tłumaczy, więc zyskasz perspektywy zawodowe. To wartościowe doświadczenie, które wpłynie pozytywnie na Twój rozwój.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe