Kurs języka chińskiego w Wałbrzychu

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Wałbrzychu?

Jeśli jesteś mieszkańcem Wałbrzycha lub okolic i szukasz konstruktywnego zajęcia na czas wolny – zapraszamy do ProfiLingua! Nasze kursy języka chińskiego w Wałbrzychu to wyjątkowa okazja do zdobycia nowej kwalifikacji, która pomoże Ci odznaczyć się na rynku pracy. Dzięki naszym szkoleniom, praca i życie na terenie Chin stanie się możliwe i przede wszystkim łatwiejsze. Mobilizujemy również do naszych kursów chińskiego dla dzieci. To dla nich szansa na poznanie wielorakości świata i wytworzenie nowych pasji już od najmłodszych lat.

Kurs języka chińskiego Wałbrzych

Kursy języka chińskiego w Wałbrzychu odbywają w dwunastoosobowych grupach, dzięki czemu każdy członek może wziąć czynny udział w zajęciach. Jeżeli nie możesz dopasować się do grafiku zajęć, masz okazję do zapisu na indywidualny kurs chińskiego. To nic innego jak nauka pod okiem fachowego lektora, który zadba o to, by opanowanie materiału przebiegało w elastycznych terminach. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite kursy chińskiego: wakacyjny, intensywny, online, maturalny i konwersacyjny. Prowadzimy również kursy chińskiego dla firm w pakiecie B2B. Wszystko z myślą o skutecznej nauce chińskiego w Wałbrzychu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Wałbrzychu?

Kursy językowe to doskonały sposób na rozwój i kreatywny sposób spędzania wolnego czasu. Dodatkowo rynek potrzebuje osób chińskojęzycznych, ponieważ Chiny są krajem o najszybszym rozwoju ekonomicznym na świecie! Jeżeli od dawna wiążesz swoją przyszłość z tym egzotycznym krajem, ukończenie kursu chińskiego w ProfiLingua otworzy przed Tobą niewyczerpane możliwości. W naszej szkole nie tylko poznasz chińską gramatykę, leksykę i alfabet. Przełamiemy Twoją barierę językową i nauczymy dialogować po chińsku bez oporu. Na zajęciach poznasz nowe osoby i nawiążesz znajomości. To buduje pewność siebie i ulepsza zdolność pracy w grupach. Same korzyści – zero wad. Tym cechują się nasze kursy chińskiego w Wałbrzychu!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe