Kurs języka czeskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Bytomiu?

Czechy do tej pory były naszym bardzo niedocenianym sąsiadem w kwestii interesów biznesowych. Okazało się, że wszelkie negocjacje handlowe są tu bardzo opłacalne. W związku z tym, Czesi bardzo chętnie otwierają swoje firmy w Polsce, a my coraz częściej otwieramy się na czeski rynek. Dlatego osoby, które potrafią porozumiewać się w języku czeskim są teraz bardzo potrzebne i chętnie zatrudniane. Wzrosło zapotrzebowanie na przekładowców, tłumaczy i ludzi biznesu. Być może, to Twoja szansa na rozwój kariery i pracę w wszechświatowej firmie? Pracodawcy z pewnością docenią zaangażowanie w naukę niszowego języka, którego nie można nauczyć się w szkole. Dlatego serdecznie polecamy nasze kursy czeskiego w Bytomiu!

Kurs języka czeskiego Bytom

Czeski Bytom to bardzo szeroka gama kursów i szkoleń, z których każdy wybierze coś odpowiadającego jego potrzebom. Dzięki bardzo dobrze przemyślanej ofercie szkoleń, nawet najbardziej zapracowana osoba będzie w stanie pogodzić zajęcia i pracę. Prowadzimy kursy online, szkolenia dla firm, naukę konwersacji czy intensywny kurs miesięczny. A to tylko część naszej oferty! Każdy rodzaj kursu może odbywać się w trybie grupowym lub indywidualnym, dlatego nie zwlekaj i już dziś wybierz najlepszy dla siebie. Wystarczy rozwiązać nasz bezpłatny test języka czeskiego, a my oddzwonimy z gotową ofertą, adekwatną do poziomu Twoich umiejętności. Nie czekaj i już dziś postaw na kurs czeskiego w Bytomiu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Bytomiu?

W naszej szkole ProfiLingua nie tylko poznasz czeską gramatykę, podstawowe zwroty i słownictwo. Nasi nauczyciele zrobią co w ich mocy, aby nauczyć Cię swobodnej rozmowy po czesku. Rynek coraz bardziej pożąda osób czeskojęzycznych. Jeżeli od dawna wiążesz swoją przyszłość z Czechami, to kursy języka czeskiego są właśnie dla Ciebie. Decydując się na kurs czeskiego w Bytomiu zyskasz szansę na naukę w innowacyjnej. Na zajęciach masz okazję do zbudowania pewności siebie i przełamania bariery językowej. Zdolność posługiwania się niszowym językiem da Ci przewagę nad innymi kandydatami w walce o wymarzoną pracę. Kursy czeskiego w Bytomiu to również możliwość nawiązania nowych znajomości i pozytywny wpływ na własny rozwój.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe