Kurs języka czeskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Gdańsku?

Nie ma wątpliwości, że nauka czeskiego przyda się w życiu, a dowodzą temu choćby statystki handlu zagranicznego. Biegłość w języku czeskim przyda się w biznesie, gdyż Czesi są bardzo ważnym krajem w kontekście eksportu i importu towarów i usług. Również rynek logistyki i produkcji poszukuje czeskojęzycznych osób! Język ten jest podobny do polskiego, dlatego jest bardzo prosty w nauce. Jednak błędnym jest myślenie, że dogadasz się z Czechem bez znajomości czeskiego. Znajomością czeskiego może się pochwalić bardzo nieduża grupa Polaków. Ta umiejętność zdecydowanie wyjdzie na korzyść podczas poszukiwania pracy lub w kontaktach z klientami i partnerami biznesowymi. Jeżeli chcesz umocnić swoją pozycję na rynku pracy, koniecznie zapisz się na kurs języka czeskiego w Gdańsku. Być może będzie to coś, co odmieni Twoje życie i zapewni obiecującą przyszłość.

Kurs języka czeskiego Gdańsk

Czeski Gdańsk to kursy dedykowane ludziom, którzy wiążą swoją przyszłość z tym językiem, ale również tym, którzy chcą wzbogacić CV. Prowadzone są z podziałem na trzy grupy: zaawansowaną, średniozaawansowaną i początkującą. Możesz zatem zacząć lekcje w Gdańsku bez względu na poziom umiejętności. Biorąc pod uwagę Twój poziom zaawansowania językowego przydzielimy Cię do jednej z grup, aby lekcję czeskiego odbywały się w jak najlepszych warunkach. Nasza profesjonalna kadra nauczycieli ma cel, którym jest skuteczna nauka używania języka w życiu codziennym. Możesz wybierać spośród kursów wakacyjnych, intensywnych, online, maturalnych i wielu innych. Rozwiąż nasz bezpłatny test języka czeskiego, a my oddzwonimy z gotową ofertą!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Gdańsku?

Pomożemy Ci wybrać kurs językowy dopasowany do swoich potrzeb, oczekiwań i taki, który pomoże Ci w realizacji celów. Przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może okazać się nauka czeskiego w Gdańsku. Nauczysz się skutecznie stosować język w codziennym życiu. Oprócz tego wyróżnisz się na tle innych, mogąc pochwalić się nietypową umiejętnością. To zwiększa szanse na zatrudnienie w międzynarodowej firmie. Nauka języka czeskiego to również jedyna w swoim rodzaju okazja do poznania czeskiego poczucia humoru oraz ich niespotykanej kultury i podejścia do życia. Pracując w grupie zbudujesz pewność siebie i poznasz wielu wartościowych ludzi. A wszystko dzięki kursom języka czeskiego w Gdańsku!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe