Kurs języka czeskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Gliwicach?

Nie zwlekaj i zapisz się na nasze dedykowane kursy języka czeskiego w Gliwicach. Znając język czeski otwierają się przed Tobą niezliczone możliwości! Czechy to jeden z najbardziej interesujących krajów w Europie Środkowej. Coraz więcej polskich przedsiębiorców otwiera się na czeski rynek i zakłada tam swoje firmy. A Czesi również chętnie przyjeżdżają do Polski by zakładać tu własne przedsiębiorstwa. Posługując się niszowym językiem, którego nie uczą w polskiej szkole masz szansę na docenienie przez instytucje wyższe oraz przyszłych pracodawców. Będzie to świadczyć o Twoim zaangażowaniu i pracowitości, a tacy ludzie o wiele prościej znajdują pracę.

Kurs języka czeskiego Gliwice

Biorąc pod uwagę Twój poziom zaawansowania językowego przydzielimy Cię do jednej z grup, aby lekcję czeskiego odbywały się w jak najlepszych warunkach. Prowadzone są z podziałem na trzy grupy: zaawansowaną, średniozaawansowaną i początkującą. Możesz zatem zacząć lekcje w Gliwicach nawet jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś/łaś styczności z językiem. Nasza doświadczona kadra dydaktyków ma cel, którym jest efektywna nauka stosowania języka w życiu codziennym. Możesz wybierać spośród kursów wakacyjnych, intensywnych, online, maturalnych i wielu innych. Rozwiąż nasz bezpłatny test języka czeskiego, a my odezwiemy się z gotową ofertą! Kursy czeskiego w Gliwicach są dedykowane ludziom, którzy wiążą swoją przyszłość z tym językiem, ale również tym, którzy chcą urozmaicić CV.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Gliwicach?

Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać kurs językowy który sprosta Twoim potrzebom, oczekiwaniom oraz pomoże Ci w realizacji marzeń i planów na przyszłość. W naszej szkole w Gliwicach zobaczysz, że nauka czeskiego może być łatwa i przyjemna a nasi specjaliści odznaczają się indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Pokonasz barierę językową i nauczysz się rozmawiać po czesku w codziennym życiu. Oprócz tego odznaczysz się na tle innych, mogąc pochwalić się oryginalną umiejętnością. To zwiększa szanse na etat w międzynarodowej firmie. Nauka języka czeskiego to również jedyna w swoim rodzaju okazja do poznania czeskiego poczucia humoru, ich fascynującej kultury i podejścia do życia. Pracując w grupie zbudujesz pewność siebie i poznasz wielu wartościowych ludzi. A wszystko dzięki kursom języka czeskiego w Gliwicach!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe