Kurs języka czeskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Łodzi?

Wszyscy mieszkańcy Łodzi i okolic są zaproszeni do wspólnej nauki języka czeskiego. Zorganizowaliśmy bogatą ofertę kursów dla wszystkich, którzy chcą się uczyć nietypowego i rzadkiego języka. Poszerzajcie swoje kompetencje już od najmłodszych lat, ponieważ będzie to miało realny wpływ na Waszą przyszłość. Skuteczna nauka w szkole językowej gwarantuje pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie mówienia, czytania, słuchania i pisania w języku czeskim. Ludzie znający ten język są bardzo poszukiwani na rynku pracy i chętniej zatrudniani. Zainwestuj we własną przyszłość i postaw na naukę w naszej szkole w Łodzi.

Kurs języka czeskiego Łódź

Nauka języka czeskiego Łódź to rozmaite kursy i szkolenia dostosowane do każdego. Bogata gama oferty umożliwia naukę nawet najbardziej zapracowanej osobie. Organizujemy kursy dla dzieci, dorosłych i młodzieży, bez względu na zaawansowanie w języku. Trzy grupy o różnym poziomie umiejętności to szansa na naukę od zera, jak również kontynuacja na wyższym poziomie. Wraz z ukończeniem kursu otrzymasz cenny certyfikat, który wzbogaci CV. Zajęcia prowadzimy w trybie grupowym oraz indywidualnym, a jeżeli chcesz uczyć się bez wychodzenia z domu, wybierz nasz kurs online.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Łodzi?

Nauka czeskiego w Łodzi to możliwość nauki w innowacyjnej placówce, przy użyciu profesjonalnych materiałów dydaktycznych. Kadra doświadczonych lektorów i speakerów obrała sobie za cel skuteczną naukę języka w praktyce. Dbają o to, by na zajęciach każdy mógł wziąć czynny udział i wyrazić swoje zdanie na omawiane zagadnienia. Wszystko to umożliwi Ci swobodną komunikację w życiowych sytuacjach. Nasze własne metody PROFI oraz SMILE gwarantują przełamanie bariery językowej. Podróże będą mniej stresujące i wzmocni się również Twoja pewność siebie. Na zajęciach masz okazję, by poznać kreatywnych ludzi i dzielić z nimi swoją pasję do języka czeskiego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe