Kurs języka czeskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Rzeszowie?

Przez większość Polaków język czeski jest uważany za banalnie prosty w nauce oraz zabawny pod względem brzmienia. Nic zatem dziwnego, ponieważ niekiedy słownictwo rzeczywiście brzmi dobyć zabawnie, a gramatyka jest niezwykle prosta. Język czeski może nam się przydać, jeśli zamierzamy pracować czy mieszkać właśnie w Czechach. Nie można zapomnieć, że Czechy to miejsce wielu światowych firm oraz marek, które mają swoje siedziby. Ponadto szybko możemy nauczyć się czeskiego, wykorzystując odpowiednią metodę nauczania, z którą spotkasz się, zapisując na kurs w ProfiLingua w Rzeszowie. Wykorzystujemy przede wszystkim język w praktycznym ujęciu, aby posługiwanie się nim podczas rozmów z innymi było przyjemne oraz łatwe. Dlatego w naszej szkole spotkasz się z kadrą lektorów, dzięki której rozumienie języka czeskiego nie powinno przysporzyć większych trudności.

Kurs języka czeskiego Rzeszów

Chcesz uczyć się w grupie, indywidualnie z lektorem, a może online? W naszej szkole możesz uczyć się niezależnie do wieku oraz stopnia zaawansowania. Jeśli nie wiesz, jaki kurs będzie dla Ciebie idealny, wypełnij bezpłatny test czeskiego. Po jego uzupełnieniu dopasujemy do Ciebie odpowiednie zajęcia względem umiejętności oraz zainteresowań. Zapewniamy dużą ilość materiałów edukacyjnych oraz pomoc kadry lektorów i native speakerów, aby poznana wiedza była szybko i skutecznie przyswojona.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Rzeszowie?

Niezależnie od powodu, dla którego chcesz uczyć się czeskiego, nauczymy Cię języka skutecznie. Dzięki nam zyskasz więcej pewności siebie oraz masz szansę nawiązać nowe znajomości, które mogą zaowocować w przyszłości. Zadbamy, aby zdobyta wiedza przekształciła się z praktyczne zdolności do mówienia, czytania czy pisania po czesku. Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań oraz dla realizacji zamierzonych celów. Szybko przekonasz się, że nauka w ProfiLingua jest niezwykle prosta oraz przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe