Kurs języka czeskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Sosnowcu?

Aby zacząć płynnie mówić oraz porozumiewać się po czesku wcale nie potrzebujemy dużo czasu. Gramatyka jest nie tylko prosta, ale również bardzo podobna do naszego rodzimego języka polskiego. Słownictwo, choć mocno zabawne w niektórych przypadkach, szybko wpada w ucho i jest praktycznie identyczny co polski. Nic zatem dziwnego, że szybko można nauczyć się czeskiego bez specjalnego trudu. Dlatego, jeśli chcesz poznać czeski, zapisz się na kurs do ProfiLingua w Sosnowcu, a my nauczymy Cię pisać, czytać, rozumieć ze słuchu oraz przede wszystkim mówić w tym języku. Zainwestuj we własną przyszłość i postaw na naukę w naszej placówce.

Kurs języka czeskiego Sosnowiec

Czeski Sosnowiec to przede wszystkim rozbudowana oraz profesjonalna oferta kursów i szkoleń. Nasze zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzimy kursy online, grupowe, indywidualne, dla firm, intensywne czy konwersacyjne. Możesz wybrać dla siebie najlepsze zajęcia, które odpowiadają Ci względem czasu oraz tematyki. Wystarczy, że wypełnisz bezpłatny test czeskiego, a my skontaktujemy się z Tobą w celu dobrania odpowiedniego kursu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Sosnowcu?

Kursy języka czeskiego w ProfiLingua w Sosnowcu to możliwość nawiązania nowych znajomości oraz pozytywny wpływ na własny rozwój językowy. Nasza kadra lektorów i native speakerów dołoży wszelkich starań, aby nauczyć Cię czeskiego profesjonalnie oraz skutecznie. Na zajęciach masz okazję do zyskania większej pewności siebie oraz przełamania bariery językowej. Jeśli tylko wiążesz swoją przyszłość z Czechami, to nauka w naszej szkole jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o Twoich umiejętnościach i wybierzemy najlepszą ofertę kursu. Przekonasz się, ile korzyści przynosi nauka czeskiego w Sosnowcu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe