Kurs języka czeskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Warszawie?

Rosnące zapotrzebowanie na czeskojęzyczne osoby sprawiło, że rozpoczęliśmy naukę tego języka w naszej szkole ProfiLingua w Warszawie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się tego wyjątkowego i niszowego języka. Gwarantujemy, że biegłość w czeskim otworzy przed Wami nowe horyzonty, ponieważ rynek potrzebuje osób z taką umiejętnością. Zapisz swoje dziecko, by również jemu zapewnić pewniejszą przyszłość. Dzięki ProfiLingua w Warszawie, każdy może już dziś zacząć naukę czeskiego, pod okiem profesjonalisty.

Kurs języka czeskiego Warszawa

Kursy w ProfiLingua są poświęcone każdemu, bez względu na wiek i kompetencje językowe. Nasza rozmaita oferta pozwala na ułożenie indywidualnej oferty dla każdego! Wystarczy wypełnić bezpłatny test czeskiego na naszej stronie, a następnego dnia, nasz pracownik zaproponuje spersonifikowaną ofertę. Nasi profesjonalni lektorzy obrali sobie za cel praktyczną naukę języka. Stosujemy niezwodne od lat, autorskie metody PROFI oraz SMILE. Fachowa kadra nauczycieli zadba o to, by kurs przebiegał w atmosferze dobrzej zabawy. Zwłaszcza podczas kursów dla dzieci i młodzieży.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Warszawie?

Jeżeli marzy Ci się praca w międzynarodowej firmie, to znając język czeski z pewnością stanie się to możliwe. Nawet jeżeli ten język nie będzie wymagany, pracodawca doceni zaangażowanie we własny rozwój i chętniej rozpatrzy Twoją kandydaturę. Ucząc się czeskiego, poszerzysz swoje kompetencje językowe z zakresu słuchania, mówienia, czytania i pisania. Podczas kursu masz szansę poznać młodych, ambitnych ludzi z którymi być może nawiążesz nowe znajomości. Ci, którzy ukończyli nasze kursy wiedzą, jak dużą satysfakcję daje samorealizacja – a to właśnie gwarantuje nauka w naszej szkole.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe