Kurs języka francuskiego w Wałbrzychu

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Wałbrzychu?

Chcesz nauczyć się francuskiego? Planujesz wyjechać do kraju, gdzie osoby posługują się właśnie tym językiem? Skorzystaj z zajęć w naszej szkole ProfiLingua w Wałbrzychu, a przekonasz się, że nauka języków obcych rozwija umiejętności lingwistyczne. Obecnie język francuski jest jednym z języków, którego chętnie się uczymy – duża ilość osób wyjeżdża do Francji oraz krajów, gdzie posługuje się językiem francuskim. Przydaje się, gdy zamierzamy studiować czy pracować oraz ułatwia nam swobodne podróżowanie. Mamy w swojej ofercie bogatą ilość kursów. Posiadamy również wykwalifikowaną kadrę lektorów, która ma za zadanie nauczyć nas języka oraz zainteresować kwestiami języka oraz krajów, w których się go używa. Język wykorzystujemy w praktyce, dzięki naszej metodzie nauczania PROFI nastawionej na naukę języka w wielu sytuacjach życia codziennego oraz zawodowego.

Kurs języka francuskiego Wałbrzych

Jeśli nie wiesz, na jakim etapie językowym jesteś, wypełnij bezpłatny test francuskiego, a my skontaktujemy się z Tobą w celu zapoznania Cię z naszymi zajęciami. Dopasujemy kurs do Twoich umiejętności, abyś mógł swobodnie się uczyć w przyjemnej atmosferze. Nasza kadra lektorów będzie czuwać nad postępami Twojej nauki. U nas możesz uczyć się niezależnie od stopnia zaawansowania oraz wieku.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Wałbrzychu?

Dzięki nauce w ProfiLingua w Wałbrzychu zaczniesz płynnie mówić, czytać, pisać oraz rozumieć po francusku. Wszystko to za sprawą naszej komunikatywnej metody, która stawia na język w praktyce. Umożliwia to porozumiewanie się z każdym, kto zna francuski. Na zajęciach prowadzimy różnorodne formy nauki, wykorzystując materiały renomowanych wydawnictw. Do wyboru mamy wiele zajęć, których formę wybierasz Ty – grupowo, indywidualnie oraz online. Stawiamy na skuteczne przełamanie języka oraz zyskanie większej pewności siebie, co sprawi, że nawiążesz dużo nowych znajomości. Dlatego warto wybrać kursy francuskiego w naszej szkole ProfiLingua w Wałbrzychu, a zdobyta wiedza umożliwi Ci posługiwanie językiem w pełni naturalnie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe