Kurs języka niemieckiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w Gdańsku?

Język niemiecki jest jednym z najczęściej używanych języków, zwłaszcza w Europie. Z dnia na dzień wzrasta zapotrzebowanie na ludzi niemieckojęzycznych, ponieważ prowadzimy bardzo dużo interesów z krajem naszych bliskich sąsiadów. Znając niemiecki, możesz z powodzeniem szukać zatrudnienia w Niemczech, Austrii a podróż do Luksemburga czy Liechtensteinu będzie o wiele bardziej wartościowa. Warto również pomyśleć o przyszłości swojego dziecka i zapisać go na kurs językowy już teraz. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic do ProfiLingua!

Kurs języka niemieckiego Gdańsk

Nie boimy się wyzwań, dlatego nasi lektorzy podejmują się nauki w aż 16 różnych językach! Prowadzimy kursy i szkolenia dla ludzi w każdym wieku, o dowolnym poziomie zaawansowania. Niemiecki Gdańsk to zajęcia dedykowane tym, którzy chcą poznać język od podstaw lub podnieść kwalifikacje poziom wyżej. Naukę w naszej szkole możesz zacząć od kursów grupowych lub indywidualnych, w zależności od Twoich osobistych preferencji. W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy lektora i przyjść na konsultację 1 na 1, lub zapisać się na dodatkowe warsztaty językowe, aby utrwalić materiał.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego w Gdańsku?

Podczas kursu możesz liczyć na zaangażowanie z naszej strony oraz wsparcie podczas nauki języka niemieckiego w Gdańsku. Dostarczamy wartościowe materiały dydaktyczne, dzięki którym nie tylko poznasz język, ale również zaznajomisz się z kulturą krajów anglojęzycznych. Dzięki naszej autorskiej metodzie nauczania, opartej na wieloletnim doświadczeniu, przełamiesz barierę językową i będziesz w stanie używać języka w życiu codziennym, w każdej chwili. Gwarantujemy, że po ukończonym kursie będziesz o poziom wyżej w niemieckim, a mówienie w tym języku stanie się naturalne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe