Kurs języka portugalskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Białymstoku?

Chcemy serdecznie zaprosić mieszkańców Białegostoku i okolicy, aby pod naszym doświadczonym okiem studiowali język portugalski. Pobyt w Portugalii będzie dzięki temu o wiele bardziej rozwijający, a członkowie kursu będą mogli dowiedzieć się wielu informacji o tym kraju i dziedzictwie kulturowym. Dedykujemy nasze zajęcia portugalskiego wszystkim, którzy chcą w Portugalii zostać na dłużej. Oczywiście krajów portugalskojęzycznych jest o wiele więcej, więc możesz wybrać każdy z nich! To szansa na naukę na portugalskiej uczelni lub pracę tym kraju. Opanowanie języka kształtuje charakter i daje niezliczone pokłady kreatywności i pewności siebie. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na jeden z naszych urozmaiconych kursów języka portugalskiego w Białymstoku.

Kurs języka portugalskiego Białystok

Kurs językowy w Białymstoku odbywa się w maksimum dwunastoosobowych grupach lub pojedynczo z lektorem. Mając na uwadze Twoje kwalifikacje oraz potrzeby, przydzielimy Cię do stosownej grupy. Masz szansę wybrać zajęcia najlepsze dla Ciebie spośród naszej zróżnicowanej oferty kursów wakacyjnych, intensywnych, konwersacyjnych oraz szkoleń dla firm. Wszystkim tym, którzy nie mogą chodzić do naszej placówki polecamy kurs online. Dla dzieci i młodzieży zorganizowaliśmy cenne kursy, które pomogą w nauce języka i przygotują do portugalskiej matury. Każdy kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia o odbytym kursie, który wzbogaci CV i z pewnością będzie doceniany podczas rozmów rekrutacyjnych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Białymstoku?

Jeżeli opanujesz język kraju, w którym przebywasz, zyskasz bardzo dużo pożytku związanego z codziennymi sytuacjami. Z lekkością nadasz przesyłkę na poczcie, opowiesz o przypadłościach zdrowotnych u lekarza i założysz konto w banku na własną rękę. A awansując na wyższy poziom języka, zyskasz szansę na aktywny udział w rozmowach z portugalskojęzycznymi znajomymi. Pracodawcy docenią wkład włożony w naukę języka portugalskiego i chętniej dadzą pracę osobie, która włada dodatkowym językiem. Zyskasz również respekt w oczach mieszkańców Portugalii, z którymi o wiele łatwiej nawiążesz relacje. Zbudujesz pewność siebie, a być może międzynarodowy rynek stanie przed Tobą otworem! Zapisz się na kurs językowy w Białymstoku i przekonaj się ile daje udział w szkoleniach ProfiLingua.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe