Kurs języka portugalskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Bielsku-Białej?

Portugalski należy do języków bardzo dźwięcznych, co sprawia, że zdecydowanie chętnie się go uczymy. Ponadto jest to naprawdę prosty język, a jego znajomość ułatwia naukę innych języków jak hiszpański, włoski, czy nawet francuski. Zachęcamy zatem wszystkich mieszkańców Bielsko-Białej do skorzystania z naszych kursów portugalskiego w ProfiLingua. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, aby poznać nowy język lub podszkolić poznane już wcześniej umiejętności lingwistyczne. Nauczysz się pisać, czytać, rozumieć oraz przede wszystkim mówić po portugalsku, aby móc bez problemu porozumiewać się z innymi. Charakteryzuje nas metoda PROFI, która odpowiada za naukę języka od strony praktycznej. Dzięki znajomości języka portugalskiego możesz znaleźć lepszą pracę, podjąć się studiów wyższych za granicą czy swobodnie podróżować.

Kurs języka portugalskiego Bielsko-Biała

Naszą szkołę charakteryzuje przede wszystkim elastycznie podejście do każdego ucznia, dlatego u nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli na wszystkich poziomach zaawansowania. Dopasujemy się do Twoich możliwości oraz oczekiwań, aby wspólna nauka była efektywna. U nas możesz zacząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Wypełnij bezpłatny test portugalskiego, a my przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Bielsku-Białej?

Znajomość portugalskiego z łatwością otworzysz się na nowe możliwości i swój rozwój lingwistyczny, a także znacznie swobodniej będziesz mógł uczyć się innych języków o podobnym brzmieniu. Ponadto znajomość tego języka umożliwi Ci również znalezienie lepszej pracy oraz podjęcie studiów na wyższej uczelni. Posiadamy liczną oraz doświadczoną kadrę lektorów, która będzie czuwać nad postępami Twojej nauki. Z pewnością po ukończeniu kursu porozumiewanie się w tym języku stanie się dla Ciebie w pełni naturalne oraz swobodne. Zyskasz więcej pewności siebie oraz szybko przełamiesz swoją barierę językową. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj do ProfiLingua w Bielsku-Białej!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe