Kurs języka portugalskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Bytomiu?

Chcesz nauczyć się ciekawego języka, który dodatkowo umożliwi łatwiejsze znalezienie pracy czy swobodne podróżowanie? Z pewnością takim językiem jest portugalski. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszych kursów językowych w ProfiLingua w Bytomiu. Jego znajomość ułatwi Ci również naukę innych języków o podobnym brzmieniu jak hiszpański, włoski oraz francuski. Z pewnością podczas nauki przekonasz się, że jest to bardzo ciekawy język oraz prosty w swojej konstrukcji. Nasza kadra lektorów i native speakerów posiada bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, dzięki czemu do Twojej dyspozycji są nauczycieli, którzy odpowiednio znają język. Dzięki temu poznasz portugalski od strony praktycznej, co jest naszą mocną stroną. Następnie po ukończonym kursie posługiwanie się nim będzie znacznie łatwiejsze oraz przyjemniejsze. U nas możesz uczyć się na zajęciach grupowych lub 1:1 z lektorem. Zachęcamy również do skorzystania z oferty kursów dopasowanych do Twoich potrzeb oraz zajęcia online.

Kurs języka portugalskiego Bytom

Jeśli chcesz dobrze nauczyć się języka, wypełnij bezpłatny test portugalskiego, a następnie po jego uzupełnieniu skontaktujemy się z Tobą, aby przydzielić Cię do odpowiedniej grupy. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, przedstawiając mu indywidualny plan nauczania. Uczymy wszystkich na każdym stopniu zaawansowania, dlatego zdobędziesz niezbędną wiedzę, która przyda Ci się na co dzień.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Bytomiu?

Z nami nauczysz się języka portugalskiego skutecznie, aby posługiwanie się nim w codziennych oraz zawodowych sytuacjach było znacznie łatwiejsze. Tworzymy zajęciach tak, abyś mógł na nich poruszać różnorodną tematykę, którą następnie wykorzystasz w rozmowach z innymi. Na zajęciach masz okazję do nawiązywania nowych znajomości, dzięki czemu przełamiesz swoją barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie. Polecamy zatem naukę u nas dzieciom, młodzieży oraz dorosłym, niezależnie do ich poziomu zaawansowania. Nauczymy Cię wszystkiego w odpowiednio szybkim czasie. Możesz zapisać się na wybrany przez siebie kurs lub poprosić nas o pomoc w wyborze odpowiednich zajęć.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe