Kurs języka portugalskiego w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Częstochowie?

Nauka języków obcych jest obecnie niezwykle przydatna – szczególnie jeśli zamierzamy znaleźć dla siebie lepszą pracę w międzynarodowej firmie lub zapisać się na studia wyższe. Ponadto popularna jest nauka nieco mniej popularnych języków jak właśnie portugalskiego. Interesujesz się kulturą Ameryki Południowej albo Portugalii? Zachęcamy zatem wszystkich mieszkańców Częstochowy oraz okolic do skorzystania z kursów językowych w naszej szkole ProfiLingua. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów i native speakerów, którzy mają za zadanie nauczyć Cię wszystkich językowych zagadnień, dzięki temu Ty zdobędziesz niezbędne umiejętności, które wykorzystasz następnie podczas posługiwania się językiem. Wyróżnia nas przede wszystkim metoda komunikatywna, która odpowiada za naukę języka w praktycznych sytuacjach.

Kurs języka portugalskiego Częstochowa

W naszej szkole ProfiLingua w Częstochowie mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. Zajęcia dopasowujemy do potrzeb uczniów, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Możesz skorzystać z kursów dla początkujących, średniozaawansowanych lub zaawansowanych. Jeśli nie wiesz, jakie zajęcia wybrać, wypełnij bezpłatny test portugalskiego, a my następnie przydzielimy Cię do odpowiedniej grypy względem Twoich umiejętności.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Częstochowie?

Na zajęciach dbamy o różnorodną tematykę, aby móc następnie wykorzystać ją w rozmowach oraz podczas posługiwania się językiem zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Dzięki nam zyskasz więcej pewności siebie oraz skutecznie przełamiesz barierę językową, aby porozumiewanie się po portugalsku było w pełni naturalne oraz swobodne. Z pewnością znając ten język, możesz w pełni podróżować po Portugalii, Brazylii oraz innych krajach Ameryki Południowej. Nauczysz się pisać, czytać, rozumieć oraz przede wszystkim mówić po portugalsku. Nauka na naszych zajęciach odbywa się grupowo, indywidualnie lub online – dlatego to Ty wybierasz, który kurs jest właśnie dla Ciebie. Dopasujemy się do Twoich potrzeb, aby nauka języka przebiegła w odpowiednim tempie. Z nami szybko osiągniesz wszystkie cele językowe.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe