Kurs języka portugalskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Gdańsku?

Pragniemy uprzejmie zachęcić mieszkańców Gdańska i okolicy, aby pod naszym profesjonalnym nadzorem uczyli się języka portugalskiego. Przebywanie w krajach portugalskojęzycznych będzie dzięki temu o wiele bardziej wartościowe, a członkowie kursu będą mogli poznać portugalską kulturę i obyczaje, jednocześnie ucząc się języka. Dedykujemy nasze zajęcia portugalskiego każdemu, kto chce w Portugalii zamieszkać na dłużej. Biegłość językowa to szansa na naukę na portugalskiej uczelni lub pracę tym kraju. Poskromienie języka kształtuje charakter i daje niezliczone zasoby kreatywności i pewności siebie. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na jeden z naszych interesujących kursów języka portugalskiego w Gdańsku.

Kurs języka portugalskiego Gdańsk

Kurs językowy w Gdańsku odbywa się w co najwyżej dwunastoosobowej grupie lub w pojedynkę z lektorem. Mając na względzie Twoje umiejętności oraz potrzeby, wyznaczymy dla Ciebie stosowną grupę. Masz możliwość wybrać najlepsze zajęcia dla Ciebie spośród naszej zróżnicowanej oferty kursów wakacyjnych, intensywnych, konwersacyjnych oraz szkoleń dla firm. Wszystkim tym, którzy mają napięty grafik i nie mogą dostosować się do zajęć grupowych, polecamy kursy online. Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy ciekawe kursy, które pomogą w nauce języka i przygotują do polskiej matury. Każdy kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego udział w kursie, który wzbogaci CV i z pewnością będzie doceniany podczas rozmów rekrutacyjnych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Gdańsku?

Jeżeli nauczysz się języka kraju, w którym mieszkasz, codzienne życiowe sytuacje będą o wiele łatwiejsze i mniej stresujące. Bez problemu nadasz przesyłkę na poczcie, opowiesz o objawach choroby u lekarza i założysz konto w banku bez niczyjej pomocy. A kontynuując naukę na wyższym poziomie, zyskasz szansę na biegłość językową co da Ci nieograniczone możliwości. Pracodawcy docenią wkład włożony w naukę języka portugalskiego i chętniej podejmą współpracę z kimś, kto potrafi mówić w obcym języku. Zyskasz również respekt w oczach mieszkańców Portugalii, z którymi o wiele łatwiej nawiążesz relacje. Zbudujesz pewność siebie, a być może międzynarodowy rynek stanie przed Tobą otworem! Zapisz się na kurs językowy w Gdańsku i przekonaj się ile daje udział w szkoleniach ProfiLingua.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe