Kurs języka portugalskiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Gdyni?

Portugalski to bardzo dźwięczny i wbrew pozorom prosty język, dlatego bez problemu można szybko się go nauczyć. Zachęcamy zatem wszystkich, którzy chcą uczyć się portugalskiego na nasz kurs w ProfiLingua w Gdyni. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, aby poznać nowy język lub podszkolić poznane wcześniej umiejętności lingwistyczne. Nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po portugalsku, dlatego posługiwanie się tym językiem z innymi będzie odbywać się w sposób naturalny. Charakteryzuje nas metoda nauczania PROFI, która ma na celu uczyć języka w praktycznych sytuacjach, aby móc swobodnie rozwijać wszelkie zdolności językowe. Dzięki znajomości portugalskiego możesz podróżować po innych krajach, zdobyć lepszą pracę czy podjąć studia na wyższej uczelni za granicą.

Kurs języka portugalskiego Gdynia

Uczyć się portugalskiego w ProfiLingua może każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli na odpowiednim poziomie zaawansowania. Dopasujemy się do Twoich potrzeb oraz możliwości czasowych, aby móc wspólnie opracować najlepszy plan nauki. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia. U nas możesz dopiero rozpocząć naukę portugalskiego lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Wypełnij bezpłatny test portugalskiego, aby poznać swoje umiejętności i sprawdzić, które zajęcia będą dla Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Gdańsku?

Portugalski sprawi, że z łatwością otworzysz się na nowe możliwości i rozwój lingwistyczny, a także swobodniej będziesz mógł uczyć się kolejnych języków o podobnym brzmieniu, np. hiszpańskiego czy włoskiego. Znajomość portugalskiego z pewnością wyróżni Cię na rynku pracy, a rozmowa w tym języku stanie się prosta i w pełni naturalna. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów, którzy będą czuwać nad postępami Twojej nauki. Zyskasz więcej pewności siebie i przełamiesz barierę językową, a to wszystko w ProfiLingua w Gdyni!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe