Kurs języka portugalskiego w Kaliszu

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Kaliszu?

Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Kalisza oraz okolic, aby pod naszym doświadczonym oraz wykwalifikowanym okiem uczyli się języka portugalskiego. Pobyt w Portugalii nie będzie dla Ciebie wówczas problemem, ponieważ swobodnie porozumiesz się z innymi, znając doskonale portugalski. Dedykujemy nasze zajęcia portugalskiego wszystkim, którzy chcą swobodnie nauczyć się języka w przyjemnej atmosferze. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów, która odpowiada za nauczenie Ciebie oraz czuwa nad postępami Twojej pracy. To duża szansa na poznanie ciekawego języka, dzięki któremu masz spore możliwości związane z podróżowaniem, zatrudnieniem czy studiami poza granicami naszego kraju. Opanowanie języka rozwija nasze umiejętności oraz kształtuje charakter, co daje niezliczone podkłady kreatywności oraz pewności siebie. Już po pierwszych zajęciach przekonasz się, że nauka z nami może być niezwykle łatwa oraz przyjemna.

Kurs języka portugalskiego Kalisz

Kurs języka portugalskiego w Kaliszu odbywa się w grupach lub na zajęciach indywidualnych z samym lektorem. Mając na uwadze Twoje kwalifikacje oraz potrzeby, po wypełnieniu bezpłatnego testu portugalskiego przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy względem Twoich umiejętności. Masz szansę wybrać najlepsze dla siebie zajęcia spośród różnorodnej oferty kursów językowych. U nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli – niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Kaliszu?

Każdy nasz kurs kończy się otrzymaniem odpowiedniego zaświadczenia o odbytym kursie, który z pewnością wzbogaci Twoje CV oraz będzie doceniany podczas rozmów rekrutacyjnych w trakcie poszukiwania pracy. Jeżeli opanujesz język kraju, w którym przebywasz, zyskasz bardzo dużo pożytku związanego z codziennymi oraz zawodowymi sytuacjami. Z pewnością pracodawcy docenią znajomość innych języków niż choćby angielski lub niemiecki, dlatego nauka portugalskiego może okazać się dla Ciebie niezwykle przydatna. Zyskasz również więcej pewności siebie oraz nawiążesz nowe znajomości, dzięki czemu zbudujesz ciekawe relacje z innymi. Zapisz się już dzisiaj na kurs portugalskiego do ProfiLingua, a jesteśmy przekonani, że szybko nauczysz się języka i osiągniesz zamierzony cel językowy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe