Kurs języka portugalskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Katowicach?

Portugalski jest wbrew pozorom prostym i bardzo dźwięcznym językiem, dlatego bardzo szybko można się go nauczyć. Zachęcamy zatem do zapisania się na kurs portugalskiego w naszej szkole ProfiLingua w Katowicach. Będzie to dla Ciebie odpowiednia okazja do podszkolenia się ze wszystkich niezbędnych umiejętności związanych z nauką języków obcych. Nauczysz się mówić, czytać, pisać oraz słuchać po portugalsku. Dogadasz się z obcokrajowcami, podejmiesz pracę, czy zaczniesz studia w Portugalii. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów posiada niezbędną wiedzę, którą wykorzystasz na zajęciach, a Ty poznasz najważniejsze zagadnienia związane z językiem portugalskim.

Kurs języka portugalskiego Katowice

Uczyć się portugalskiego może każdy, niezależnie czy dopiero zaczyna swoją przygodę z językiem, czy kontynuuje edukację na wyższym poziomie. Dopasujemy się do Twoich potrzeb oraz możliwości czasowych, elastycznie podchodząc do wspólnego planu nauki tego języka. Swoją naukę w ProfiLingua możesz rozpocząć na różnych poziomach, a nasze zajęcia skierowane są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie jesteś, wypełnij bezpłatny test portugalskiego, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci najlepszy kurs dla Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Katowicach?

Gdy już nauczysz się portugalskiego, jego posługiwanie się w codziennych sytuacjach będzie proste oraz w pełni naturalne. Wówczas wyjazd za granicę nie będzie już dla Ciebie żadną przeszkodą. Zalecamy naukę portugalskiego zarówno osobom młodszym, jak i starszym. Nauka sprawi, że przełamiesz barierę językową, a uczenie się będzie przebiegać w przyjaznej atmosferze. U nas możesz uczyć się grupowo, indywidualnie oraz online – Ty wybierasz, jaki rodzaj zajęć Cię interesuje. Ucz się języka portugalskiego w ProfiLingua w Katowicach!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
    Wszystkie kursy językowe