Kurs języka portugalskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Łodzi?

Język portugalski nie należy do grupy popularnych języków, ale z pewnością pozwoli nam swobodnie porozumiewać się w Portugalii, Brazylii oraz w niektórych krajach Ameryki Południowej. Dlatego, jeśli chcesz poznać wszystkie tajniki języka, zapisz się na kurs portugalskiego do ProfiLingua. Zachęcamy do skorzystania z kursów wszystkich mieszkańców Łodzi oraz z okolicznych miejscowości, aby mogły swobodnie uczyć się języków obcych i rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne. Obecnie nauka języków obcych przydaje się szczególnie na rynku pracy, gdzie mamy możliwości znaleźć zatrudnienie w wielu międzynarodowych firmach. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się portugalskiego – zapraszamy do naszej placówki. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów, którzy nauczą Cię języka, a dodatkowo nasza metoda nauczania ma za zadanie poznać portugalski przede wszystkim od praktycznej strony.

Kurs języka portugalskiego Łódź

Dopiero rozpoczynasz naukę portugalskiego, a może chcesz kontynuować swoją edukację na wyższym poziomie? Niezależnie, na jakim etapie językowym jesteś, zapisz się do naszej szkoły w Łodzi. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych na różnym stopniu zaawansowania. Dlatego bez problemu możesz uczyć się portugalskiego w odpowiedniej dla siebie formie. Wypełnij bezpłatny test portugalskiego, aby dowiedzieć się, jakie zajęcia będą właśnie dla Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Łodzi?

Nauka w ProfiLingua sprawi, że poznasz język od praktycznej strony, dlatego porozumiewanie się nim będzie zdecydowanie łatwiejsze i w pełni swobodne. Dzięki nam przełamiesz swoją barierę językową i zyskasz więcej pewności siebie. Nauczysz się mówić, pisać, czytać oraz rozumieć po portugalsku. Dopasujemy się do Twoich możliwości oraz preferencji, aby nauka mogła przebiegać w odpowiednim tempie bez żadnych problemów. Dlatego zachęcamy do zapisania się do naszej placówki, aby móc rozwinąć swoje lingwistyczne umiejętności.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe