Kurs języka portugalskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Rzeszowie?

Język portugalski jest bardzo ciekawym oraz dźwięcznym językiem, który może nam się przydać podczas podróżowania po Portugalii czy innych portugalskojęzycznych krajach. Wybierz szkołę ProfiLingua w Rzeszowie, aby móc skutecznie nauczyć się języka! Zapoznamy Cię z zasadami gramatyki oraz słownictwa, a z naszą pomocą nauczysz się czytać, pisać oraz mówić po portugalsku. Posiadamy bogatą ofertę kursów, z których możesz skorzystać i znaleźć coś dla Ciebie. Dzięki nauce w naszej szkole opanujesz wszystkie niezbędne informacje językowe, które przydadzą Ci się podczas rozmów z innymi, w pracy oraz na studiach. Ponadto do Twojej dyspozycji jest wykwalifikowana kadra lektorów, która będzie czuwać nad postępami pracy oraz efektami nauki. Gwarantujemy przyjemną atmosferę oraz szybką naukę na zajęciach grupowych i indywidualnych.

Kurs języka portugalskiego Rzeszów

Nie wiesz, na jakim etapie językowym jesteś? Wystarczy, że wypełnisz bezpłatny test portugalskiego, a dowiesz się, jaki kurs będzie dla Ciebie idealny. Po jego uzupełnieniu skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci najlepszą ofertę. Oferujemy zajęcia podzielone na poszczególne kursy dopasowane do Twoich umiejętności, a mogą z nich skorzystać zarówno dzieci oraz młodzież, jak i dorośli. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby mógł dopasować plan swoich lekcji do innych obowiązków.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Rzeszowie?

Dzięki nauce w naszej szkole skutecznie poszerzysz swoją wiedzę na temat języka portugalskiego oraz wszystkich językowych zagadnień. Na zajęciach będziesz korzystać z materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw, których możesz używać w szkole oraz w domu. Dzięki kursowi norweskiego zyskasz więcej pewności siebie, a także przełamiesz barierę językową. Metoda komunikatywna, którą prowadzimy w naszej szkole, umożliwia pisanie, czytanie oraz przede wszystkim mówienie po portugalsku poprawnie i płynnie. Z pewnością warto, abyś inwestował w swoje zdolności językowe! Pomożemy Ci osiągnąć wszystkie cele językowe.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe