Kurs języka portugalskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Sosnowcu?

Chcesz nauczyć się portugalskiego, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zachęcamy wszystkich mieszkańców Sosnowca i okolic do skorzystania z naszych kursów językowych. Nauka portugalskiego w naszej szkole to nic trudnego. Wszystko to za sprawą wykorzystywanej metody komunikatywnej, która ma na celu nauczyć języka od strony praktycznej, aby posługiwanie się nim nie stanowiło żadnego problemu. Wystarczy jedynie, że wybierzesz dla siebie odpowiedni kurs, a wykwalifikowana kadra lektorów zapozna Cię ze wszystkimi tajnikami gramatyki oraz słownictwa. Przekonasz się, że uczenie się języków jest niezwykle proste oraz przede wszystkim przyjemne.

Kurs języka portugalskiego Sosnowiec

Języka portugalskiego w naszej szkole może uczyć się każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli. Prowadzone przez nas kursy są na różnych poziomach zaawansowania, dlatego możesz zapisać się na zajęcia dla początkujących lub bardziej zaawansowanych. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia. Prowadzimy również zajęcia na kilku stopniach znajomości języka, dlatego nauczysz się portugalskiego skutecznie. Wypełnij bezpłatny test portugalskiego, a my przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Sosnowcu?

Zapoznamy Cię z pismem oraz wymową po portugalsku, zrozumiesz zarówno teksty pisane, jak i czytane, dlatego bez trudu porozumiesz się z innymi w każdej sytuacji. Dzięki wykorzystaniu metody komunikatywnej, która ma na celu wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce, przełamiesz swoją barierę językową i zyskasz więcej pewności siebie w posługiwaniu się językiem. Nasze kursy obejmują zajęcia na różnym stopniu zaawansowania, dlatego z pewnością wybierzesz dla siebie odpowiednie lekcje, dzięki którym poznasz portugalski przede wszystkim od strony praktycznej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe