Kurs języka rosyjskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Gliwicach?

Wiele osób chętnie wyjeżdża za granicę, podróżuje, wyraża chęć podjęcia wyższego wykształcenia czy pracy właśnie poza granicami naszego kraju. W Polsce rośnie zatem popularność nauki języków obcych, a w tym rosyjskiego. Posługuje się nim blisko 300 milionów osób, dlatego coraz więcej pracodawców lub międzynarodowych firm wymaga, aby posługiwać się tym językiem. Obecnie angielski czy niemiecki to podstawowe języki, dlatego inne języki stają się bardziej pożądane i mile widziane, choćby na rynku pracy. Jeśli chcesz nauczyć się rosyjskiego, zapisz się do ProfiLingua w Gliwicach, a przekonasz się, że nauka tego języka nie jest wcale taka trudna! W końcu rosyjski oraz polski wywodzą się z grupy języków słowiańskich, dlatego można dostrzec wiele podobieństw. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów skutecznie nauczy Cię wszystkich zagadnień językowych.

Kurs języka rosyjskiego Gliwice

W ProfiLingua nauczysz się mówić, pisać, słuchać, czytać oraz rozumieć po rosyjsku. Zdobędziesz niezbędną wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce w codziennych sytuacjach zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie jesteś, wypełnij bezpłatny test rosyjskiego. Dzięki temu przekonasz się, jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni. Możesz wybrać dla siebie spośród kursów grupowych, indywidualnych oraz online.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Gliwicach?

Z pewnością język rosyjski przyda Ci się, jeśli starasz się o pracę lub studia w kraju, gdzie posługuje się tym językiem. Posługujemy się metodą komunikatywną, która ma na celu wykorzystać język w praktyce, aby porozumiewanie się nie sprawiało problemów w życiu codziennym. Dzięki temu przełamiesz swoją barierę komunikacyjną oraz zyskasz więcej pewności siebie. Dlatego nauka w ProfiLingua w Gliwicach to możliwość rozwoju swoich umiejętności, zdobycie niezbędnej wiedzy językowej czy możliwość nawiązania nowych znajomości. Warto zdecydować się na naukę rosyjskiego, jeśli chcemy, aby znajomość języków obcych przydała się na co dzień.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe