Kurs języka rosyjskiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Gnieźnie?

Jeżeli chcesz zaimponować pracodawcy – zapisz się na kurs języka rosyjskiego w Gnieźnie. To znakomita szansa do nawiązania nowych znajomości i zbudowanie pewności siebie. Nauka w szkole językowej to wiele korzyści, a inwestycja we własny rozwój jest bardzo opłacalna. Angielski, niemiecki czy hiszpański już nikogo nie zaskoczą, a nawet są wymagane, jeżeli chcemy mówić o dobrej pracy. Coraz popularniejszy staje się za to rosnący w siłę - język rosyjski! Jeszcze jakiś czas temu kojarzony bardzo negatywnie, odradza się w zaskakującym tempie. Okazuje się, że jest to bardzo ceniona umiejętność na rynku pracy. Przyjdź i przekonaj się, że język rosyjski jest bardzo prosty w nauce, a lekcje pod okiem profesjonalisty przynoszą widoczne efekty.

Kurs języka rosyjskiego Gniezno

Przed przystąpieniem do kursu rosyjskiego w Gnieźnie nasi profesjonalni rekruterzy przeanalizują Twoje umiejętności. Dzięki temu precyzyjnie wybiorą dla Ciebie odpowiedni poziom trudności nauczania i właściwą grupę zajęciową. Po rozmowie o Twoich potrzebach i celach na przyszłość, pomogą wybrać również tryb nauczania. W ProfiLingua prowadzimy zajęcia w formie podstawowego kursu w grupach, ale również nauki konwersacji, kursów online czy szkoleń dla firm. Rosyjski w Gnieźnie to zajęcia w miłej atmosferze, których efekty są dostrzegalne już po kilku pierwszych lekcjach.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Gnieźnie?

Nauka języka rosyjskiego to dla Ciebie szansa na rozwój i wybranie być może zupełnie nowej ścieżki kariery. Dzięki temu Twoje życie i podróże zyskają zupełnie nowy wymiar! Mogąc wyróżnić się na rynku pracy niespotykaną umiejętnością zyskujesz przewagę nad konkurencją. Z nami opanujesz rosyjski na wybranym przez Ciebie poziomie, co pozwoli Ci na swobodną rozmowę z obcokrajowcem. Międzynarodowe firmy, które poszukują pracowników wielojęzycznych, na pewno się o Ciebie upomną. Podczas pracy w grupach nauczysz się jak umiejętnie prowadzić dialog, rozmowę kwalifikacyjną czy korespondencję mailową. Wszystko dzięki profesjonalnym kursom języka rosyjskiego w Gnieźnie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe