Kurs języka rosyjskiego w Wałbrzychu

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Wałbrzychu?

Angielski, niemiecki czy hiszpański już nikogo nie zadziwią, a nawet są podstawowym wymogiem na dobre stanowisko pracy. Coraz popularniejszy staje się za to rosnący w siłę - język rosyjski! Jeżeli chcesz zaimponować pracodawcy – zapisz się na kurs języka rosyjskiego w Wałbrzychu. To znakomita szansa do nawiązania nowych znajomości i zbudowanie pewności siebie. Nauka w szkole językowej to wiele korzyści, a inwestycja we własny rozwój jest bardzo opłacalna. Okazuje się, że jest to bardzo ceniona cecha na rynku pracy. Przyjdź i przekonaj się, że język rosyjski jest bardzo prosty w nauce, a lekcje pod okiem profesjonalisty przynoszą widoczne efekty.

Kurs języka rosyjskiego Wałbrzych

Rosyjski w Wałbrzychu to zajęcia w miłej atmosferze, których efekty są dostrzegalne już po kilku pierwszych lekcjach. W ProfiLingua prowadzimy kursy w formie podstawowej, średniozaawansowanej lub zaawansowanej. Możesz partycypować w grupach lub indywidualnie. To również nauka konwersacji, kursy online czy szkolenia dla firm. Przed przystąpieniem do kursu rosyjskiego w Wałbrzychu nasi profesjonalni rekruterzy przeanalizują Twoje umiejętności. Dzięki temu precyzyjnie wybiorą dla Ciebie odpowiedni poziom trudności nauczania i właściwą grupę zajęciową. Po rozmowie o Twoich potrzebach i celach na przyszłość, pomogą wybrać również tryb nauczania.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Wałbrzychu?

Nauka języka rosyjskiego to dla Ciebie szansa na rozwój i wybranie być może zupełnie nowej ścieżki kariery. Dzięki temu Twoje życie i podróże zyskają zupełnie nowy wymiar! Mogąc wyróżnić się na rynku pracy niespotykaną umiejętnością zyskujesz przewagę nad konkurencją. Z nami opanujesz rosyjski na wybranym przez Ciebie poziomie, co pozwoli Ci na swobodną rozmowę z obcokrajowcem. Międzynarodowe firmy, które poszukują pracowników wielojęzycznych, na pewno się o Ciebie upomną. Podczas pracy w grupach nauczysz się jak umiejętnie prowadzić dialog, rozmowę kwalifikacyjną czy korespondencję mailową. Wszystko dzięki profesjonalnym kursom języka rosyjskiego w Wałbrzychu!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe