Kurs języka portugalskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Warszawie?

Portugalski jest stosunkowo prostym językiem i można szybko się go nauczyć. Swoje korzenie ma również w innych językach – hiszpańskim, włoskim czy francuskim, dlatego ułatwia nam naukę kolejnych języków romańskich. Dzięki jego znajomości możesz swobodnie podróżować, mieszkać i pracować w Portugalii oraz Brazylii, a także innych zakątkach świata. Gdy interesuje Cię nauka portugalskiego, to właśnie ProfiLingua wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przedstawiając Ci szereg kursów w swoich placówkach w Warszawie. Bez problemu zatem możesz rozpocząć naukę w naszej szkole, jeśli zależy Ci na profesjonalnym podejściu oraz wykwalifikowanej kadrze lektorów, która czuwa nad postępami pracy.

Kurs języka portugalskiego Warszawa

Chcesz nauczyć się portugalskiego, ale nie wiesz, jak zacząć? Przede wszystkim w naszej szkole możesz wypełnić bezpłatny test portugalskiego, aby przekonać się, jaki kurs będzie dla Ciebie najlepszy. Uczymy języka od podstaw, ale również u nas możesz kontynuować swoją edukację na wyższych poziomach zaawansowania. Grupowo, a może indywidualnie? To Ty wybierasz, jaki rodzaj kursu jest dla Ciebie idealny, dlatego charakteryzuje nas elastyczne podejście do każdego ucznia, aby móc dopasować się do wszystkich jego potrzeb, osiągając przy tym zamierzone cele.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Warszawie?

Dzięki nauce w ProfiLingua w Warszawie zyskujesz możliwość rozwoju swoich naturalnych językowych zdolności. Uczysz się portugalskiego skutecznie, a efekty nauki można dostrzec już po pierwszych zajęciach. Staramy się, aby zapewnić Ci jak największy komfort i warunki nauki, dlatego na zajęciach korzystasz z multimedialnych, nowoczesnych rozwiązań oraz materiałów renomowanych wydawnictw. Skorzystaj z oferty kursów w naszej placówce, aby móc posługiwać się portugalskim w wielu sytuacjach i przełamać swoje bariery komunikacyjne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe