Kurs języka polskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Białymstoku?

Na pewno zastanawiasz się, czy język polski przyda Ci się w życiu. Jeżeli planujesz dłuższy pobyt w naszym kraju, to odpowiedź nasuwa się sama – oczywiście, że tak. Nie tylko dlatego, że w języku polskim mówi prawie 50 mln ludzi. Umożliwi Ci to również znalezienie lepszej pracy w Polsce, pozwoli na swobodne dogadywanie się z sąsiadami i współpracownikami, a w dodatku po pierwszej lekcji będziesz w stanie przeczytać bez problemu chociażby nazwę ulicy, na której mieszkasz. Wbrew powszechnie panującej opinii język polski wcale nie jest tak bardzo trudny, a z kolei nauczenie się go da Ci dużą satysfakcję. Zapraszamy na nasze specjalistyczne kursy polskiego w Białymstoku, w rozmaitych formach i trybach.

Kurs języka polskiego Białystok

Kursy języka polskiego Białystok odbywają się w trzech grupach o różnym stopniu zaawansowania. W zależności od tego czy umiesz posługiwać się polskim, czy dopiero zaczynasz, z pewnością przydzielimy Cię do grupy dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. W każdej chwili lektorzy pracujący w naszej szkole, służą profesjonalną pomocą w formie konsultacji lub organizując warsztaty powtórkowe. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, co wpływa na efektywną i jednocześnie przyjemną naukę. Jeżeli Twoje dziecko uczęszcza do polskiej szkoły pomożemy mu perfekcyjnie przygotować się do testu ósmoklasisty lub egzaminu dojrzałości. Kursy języka polskiego Białystok to same korzyści!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Białymstoku?

Udział w kursie języka polskiego Białystok nie tylko da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności, ale również ułatwi życie w Polsce. Bez problemu zrozumiesz audycje radiowe podczas podróży samochodem, przeczytasz polskie książki w oryginale, a przede wszystkim dogadasz się z mieszkańcami naszego kraju. Ucząc się języka w grupie zbudujesz pewność siebie i nawiążesz nowe znajomości. To znacząco wpłynie na Twoje życie w Białymstoku. A jeżeli jesteś tu tylko tymczasowo, pamiętaj, że Polacy są obecni prawie na całym świecie, więc zawsze możesz trafić na kogoś, z kim będzie szansa porozmawiać.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe