Kurs języka polskiego w Chełmie

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Chełmie?

Zapraszamy na nasze specjalistyczne kursy polskiego w Chełmie, w rozmaitych formach i trybach. Wbrew powszechnie panującej opinii język polski wcale nie jest tak bardzo trudny, a z kolei nauczenie się go da Ci dużą satysfakcję. Jeżeli planujesz dłuższy pobyt w Polsce, na pewno rozmyślasz, czy nasz ojczysty język przyda Ci się w życiu. Odpowiedź nasuwa się sama – oczywiście, że tak. Nie tylko dlatego, że w języku polskim mówi prawie 50 mln ludzi. Dzięki temu wzrosną Twoje szanse na znalezienie lepszej pracy w Polsce, zyskasz możliwość swobodnego dogadywania się z sąsiadami i współpracownikami, a w dodatku po pierwszej lekcji będziesz w stanie przeczytać bez problemu nazwy ulic i budynków.

Kurs języka polskiego Chełm

Kursy języka polskiego Chełm to same korzyści! Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, co wpływa na efektywną i jednocześnie przyjemną naukę. W zależności od tego czy umiesz posługiwać się polskim, czy dopiero zaczynasz, z pewnością przydzielimy Cię do grupy dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Wśród kursów języka polskiego Chełm do wyboru są kursy konwersacyjne, intensywne, dla dzieci, młodzieży, czy nawet współpraca dla firm. W każdej chwili lektorzy pracujący w naszej szkole, służą profesjonalną pomocą w formie konsultacji lub organizując warsztaty powtórkowe. Jeżeli Twoje dziecko uczęszcza do polskiej szkoły pomożemy mu perfekcyjnie przygotować się do testu ósmoklasisty lub egzaminu dojrzałości.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Chełmie?

Udział w kursie języka polskiego Chełm nie tylko przekaże potrzebną wiedzę i umiejętności, ale również ułatwi życie w Polsce. Bez problemu zrozumiesz audycje radiowe podczas podróży samochodem, przeczytasz polskie książki w oryginale, a przede wszystkim dogadasz się z mieszkańcami naszego kraju. Nasi lektorzy dokonają wszelkich starań, aby przełamać Twoje opory w mówieniu w języku obcym. Ucząc się języka w grupie zbudujesz pewność siebie i nawiążesz nowe znajomości. To znacząco wpłynie na Twoje życie w Chemie. A jeżeli jesteś tu tylko tymczasowo, pamiętaj, że Polacy są obecni prawie na całym świecie, więc zawsze możesz trafić na kogoś, z kim będzie szansa porozmawiać.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe