Kurs języka polskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Gliwicach?

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich mieszkańców Gliwic i okolic na nasze profesjonalne kursy języka polskiego. Odbywają się w wielu różnych formach i trybach dlatego na pewno znajdziesz w naszej ofercie kurs, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Język polski należy do jednego z trudniejszych języków, dlatego jak tylko go opanujesz, poczujesz ogromne zadowolenie z samego siebie. Planując zostać w Polsce na dłużej na pewno zastanawiasz się, czy znając nasz ojczysty język będzie Ci się żyło prościej. Podpowiemy – oczywiście, że tak i to nie tylko dlatego, że w języku polskim mówi prawie 50 mln ludzi. Dzięki temu wzrosną Twoje szanse na znalezienie wartościowej pracy w Polsce, zyskasz możliwość swobodnej rozmowy z sąsiadami i współpracownikami. A w dodatku już po pierwszych kilku lekcjach będziesz mógł przeprowadzić pierwszą nieskomplikowaną rozmowę.

Kurs języka polskiego Gliwice

Kursy języka polskiego Gliwice to nic innego, jak inwestycja we własny rozwój, dzięki której zyskasz masę korzyści! Zajęcia są prowadzone w przyjemnej atmosferze, co stwarza okazję do efektywnej i jednocześnie miłej nauki. Wśród kursów języka polskiego Gliwice do wyboru są kursy konwersacyjne, intensywne, dla dzieci, młodzieży, czy nawet współpraca dla firm. W zależności od tego czy umiesz posługiwać się polskim, czy dopiero zaczynasz, z pewnością przydzielimy Cię do grupy dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli Twoje dziecko uczęszcza do polskiej szkoły pomożemy mu perfekcyjnie przygotować się do testu ósmoklasisty lub egzaminu dojrzałości. W każdej chwili lektorzy pracujący w naszej szkole, służą profesjonalną pomocą w formie konsultacji lub organizując warsztaty powtórkowe.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Gliwicach?

Nasi lektorzy dokonają wszelkich starań, aby przełamać Twoje opory w mówieniu w języku obcym Uczestnictwo w kursie języka polskiego Gliwice nie tylko zagwarantuje Ci potrzebną wiedzę i umiejętności, ale również ułatwi życie w Polsce oraz w Gliwicach. Bez problemu zrozumiesz audycje radiowe podczas podróży samochodem, przeczytasz polskie książki w oryginale i przede wszystkim dogadasz się z mieszkańcami naszego kraju. Ucząc się języka w grupie zbudujesz pewność siebie i nawiążesz nowe znajomości. A jeżeli jesteś tu tylko tymczasowo, pamiętaj, że Polacy są obecni prawie na całym świecie, więc zawsze możesz trafić na kogoś, z kim będzie szansa porozmawiać.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe