Kurs języka polskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Kielcach?

Nie bez powodu język ten uważany jest za jeden z trudniejszych na całym świecie. Wszystkich tych, którzy planują dłuższy pobyt w Polsce, zapraszamy do wspólnej nauki języka polskiego. Otworzyliśmy naszą placówkę w Kielcach, aby umożliwić mieszkańcom tego miasta skuteczną naukę naszego ojczystego języka. Nasi kursanci potwierdzają, że na początku zajęć największy problem stwarza poprawna wymowa i pisanie po polsku. Jednak kilka lekcji w naszej szkole ProfiLingua wystarczyło, aby poczuli się pewniej, a gramatyka stała się bardziej zrozumiała. Nauka polskiego jest cennym doświadczeniem i pomocną umiejętnością dla obcokrajowców, którzy przyjechali do naszego kraju w celach zarobkowych czy naukowych.

Kurs języka polskiego Kielce

Profesjonalny kurs języka polskiego Kielce dedykujemy głównie osobom zza granicy, którzy chcą zamieszkać w Polsce na dłużej, zdobyć godną pracę, czy rozpocząć studia na uczelni wyższej. Zanim przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy, zweryfikujemy Twoje dotychczasowe umiejętności, aby jak najlepiej określić poziom zaawansowania. Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua. Nauka polskiego w szkołach ProfiLingua dostępna jest w kilkudziesięciu większych miastach, w tym w Kielcach. Nasze placówki zawsze znajdują się w dogodnych lokalizacjach blisko Twojego domu, miejsca pracy czy uczelni.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Kielcach?

Na naszych kursach języka polskiego w Kielcach zapoznamy Cię z podstawowym słownictwem i zasadami gramatyki, dzięki czemu łatwiej będzie Ci rozpocząć komunikację z innymi. W dodatku za sprawą autorskiej metody PROFI i SMILE poprawimy Twoje zdolności konwersacji z pozostałymi uczestnikami kursu lub naszymi lektorami. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę podczas kursów konwersacyjnych czy wakacyjnych. Wybierając kurs online lub indywidualny masz szansę na to by zajęcia odbywały się w przystępnych dla Ciebie terminach. Z naszą pomocą przełamiesz barierę językową i zaczniesz płynnie mówić, czytać, słuchać ze zrozumieniem i poprawnie pisać po polsku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe