Kurs języka polskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Łodzi?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łodzi oraz okolic na nasze profesjonalne kursy języka polskiego, gdzie jesteś w stanie zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z językiem. Odbywają się w różnych formach oraz trybach, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz dla siebie odpowiedni kurs językowy. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby mógł bez problemu poczuć się zadowolony i spełniony pod względem językowym. Jeżeli planujesz dłuższy pobyt w Polsce, na pewno rozmyślasz, czy nasz ojczysty język przyda Ci się w życiu. Wbrew powszechnie panującej opinii język polski wcale nie jest tak bardzo trudny, a z kolei nauczenie się go da Ci dużą satysfakcję. Nasza metoda komunikatywna uczy języka przede wszystkim od strony praktycznej, dlatego nie będziesz miał następnie problemu, aby z łatwością się porozumiewać w języku polskim. Przekonaj się, że nauka w naszej placówce w Łodzi jest niezwykle przyjemna oraz oczywiście prosta.

Kurs języka polskiego Łódź

W zależności od Twoich potrzeb, postaramy się przydzielić Cię do odpowiedniej grupy względem Twoich zainteresowań oraz umiejętności. W każdej chwili lektorzy pracujący w naszej szkole służą profesjonalną pomocą w formie konsultacji lub organizując warsztaty powtórkowe. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, co wpływa na efektywną i przyjemną naukę. Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i realizacji własnych celów. Ucz się w naszej szkole na zajęciach grypowych, online oraz indywidualnych!


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Łodzi?

Na naszych kursach języka polskiego zapoznamy Cię zarówno z podstawowym słownictwem, jak i zasadami gramatyki, dzięki czemu łatwiej Ci będzie rozpocząć komunikację z innymi w codziennych oraz zawodowych sytuacjach. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę podczas kursów konwersacyjnych czy wakacyjnych. Wybierając kurs online lub indywidualny masz szansę na to, by zajęcia odbywały się w przystępnych dla Ciebie terminach. Z naszą pomocą zaczniesz płynnie mówić, czytać, słuchać ze zrozumieniem i poprawnie pisać po polsku. Szybko przełamiesz barierę językową i zaczniesz płynnie posługiwać się językiem polskim.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe