Kurs języka japońskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Białymstoku?

Mieszkasz w Białymstoku lub w okolicy i marzysz o rozpoczęciu nauki oryginalnego języka? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy rozmaite kursy języka japońskiego! Warto inwestować w naukę niszowych języków. Nie tylko zyskujesz nietypową umiejętność, którą można zaimponować znajomym. To również doskonała szansa na zyskanie aprobaty przyszłego pracodawcy. Z pewnością doceni oryginalną umiejętność, a takich ludzi chętniej się zatrudnia. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z językiem japońskim, koniecznie zapisz się do naszej szkoły w Białymstoku. Przekonaj się, że nauka języków obcych jeszcze nigdy nie była tak przyjemna, jak w naszej szkole.

Kurs języka japońskiego Białystok

Nasze kursy odbywają się w formie zajęć grupowych lub indywidualnych spotkań sam na sam z lektorem. W zależności od Twoich umiejętności przydzielimy Cię do jednej z trzech grup, o różnym poziomie zaawansowania. Możesz w naszej szkole rozpocząć lekcje od podstaw, jak również kontynuować je na wyższym poziomie. Nasza oferta składa się z kursów dla dorosłych, dzieci i młodzieży, a każdy kurs ma swoją unikatową formę: wakacyjny, intensywny, online czy konwersacyjny. Prowadzimy również rozmaite formy współpracy dla firm. Po skończeniu kursu otrzymasz wartościowy certyfikat, który ozdobi CV i ułatwi znalezienie wymarzonej pracy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Białymstoku?

Kurs języka japońskiego w Białymstoku zbuduje Twoją pewność siebie i pomoże w nawiązywaniu kontaktów. Podczas zajęć nauczysz się nie tylko gramatyki i słownictwa japońskiego. Zapoznasz się z alfabetem oraz przede wszystkim, nauczysz rozmawiać po japońsku bez barier. To podstawa, jeżeli chcemy mówić o biegłości językowej, dlatego na naszych zajęciach ćwiczysz umiejętność japońskiej konwersacji. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę. Dzięki temu podróż do Japonii stanie się możliwa do zrealizowania, a praca i życie na terenie tego kraju o wiele łatwiejsze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe