Kurs języka japońskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Bielsku-Białej?

Jeśli myślisz nad wyjazdem do Japonii lub interesujesz się kulturą tamtych stron, to z pewnością przyda Ci się szybki kurs japońskiego. Szybko i skutecznie nauczysz się podstawowych zagadnień, bogatego słownictwa oraz najważniejszych zasad gramatycznych. Dzięki naszej metodzie komunikatywnej będziesz zawsze przygotowany pod względem komunikacji w języku japońskim. Zapraszamy na kursy do naszej szkoły ProfiLingua mieszkańców Bielsko-Białej oraz okolic. Oferujemy kursy japońskiego na kilku poziomach zaawansowania, co sprawia, że łatwo dopasujesz odpowiednie zajęcia do Twoich potrzeb oraz możliwości czasowych. Japońskiego możesz uczyć się w dowolnej formie – kursu grupowego oraz indywidualnego.

Kurs języka japońskiego Bielsko-Biała

Nauka w naszej szkole jest niezwykle prosta. U nas może uczyć się każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Chcesz sprawdzić swoje umiejętności japońskiego? Nie wiesz, na jaki kurs się wybrać? Wypełnij bezpłatny test japońskiego, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie kurs względem Twoich zainteresowań oraz oczekiwań.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Bielsku-Białej?

Nasze kursy zostały stworzone tak, abyś mógł nauczyć się języka w jego praktycznym zastosowaniu. Ułatwia to zdecydowanie porozumiewanie się językiem po zakończonym kursie – robisz to płynnie i bez żadnych trudności. Sprawia to, że szybko eliminujesz blokadę w mówieniu, dlatego bariera językowa zostaje zażegnana. Na zajęciach nawiązujesz nowe kontakty oraz szybko zyskujesz więcej pewności siebie. Nasza metoda komunikatywna stawia na praktyczne przygotowanie do używania japońskiego, dlatego podczas zajęć będziesz ćwiczyć wymowę, czytanie, pisanie oraz słuchanie ze zrozumieniem. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole jest niezwykle prosta oraz przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe