Kurs języka japońskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Bytomiu?

Obecnie nauka języków obcych sama w sobie jest niezwykle przydatna w dzisiejszym świecie. Znajomość angielskiego na podstawowym poziomie to absolutnie minimum. Dlatego warto również zdecydować na naukę innych języków niż właśnie angielski. Zachęcamy zatem do uczenia się języka japońskiego, szczególnie jeśli planujemy wyjechać do Japonii lub interesuje nas kultura tamtejszych stron. W ProfiLingua w Bytomiu możesz uczyć się języka w wygodny dla siebie sposób. Posiadamy nie tylko bogatą ofertę kursów, ale również liczną i wykwalifikowaną kadrę lektorów, native speakerów oraz nauczycieli egzaminatorów, którzy sprawią, że szybko nauczysz się japońskiego i swobodnie wykorzystasz go za granicą. Poznasz najważniejsze zasady związane z językiem oraz nauczysz się przede wszystkim mówić i pisać po japońsku.

Kurs języka japońskiego Bytom

W naszej szkole ProfiLingua warto uczyć się japońskiego ze względu na elastyczne podejście do każdego ucznia oraz indywidualny plan nauki. U nas możesz przyswoić japoński w grupie z innymi osobami lub samym lektorem 1:1. W placówce Bytomiu oferujemy rozpoczęcie kursu dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem lub kontynuują edukację na wyższym poziomie. Wystarczy, że wypełnisz bezpłatny test japońskiego, a dowiesz się, jaki kurs jest właśnie dla Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Bytomiu?

Język japoński wymaga przede wszystkim nauki poprawnego akcentu oraz znajomości zasad pisowni, co sprawi, że łatwo komunikujesz się z innymi zarówno w piśmie, jak i mowie. Nasza metoda komunikatywna stawia na praktyczne przygotowanie do posługiwania się japońskim. Dlatego w trakcie zajęć trenujesz wszystkie elementy związane z poprawnym używaniem języka – mówisz, piszesz, czytasz oraz słuchasz ze zrozumieniem po japońsku. Nie martw się, wszystkich zdolności nauczymy Cię skutecznie w stosunkowo krótkim czasie, gdzie dodatkowo szybko przełamiesz barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe