Kurs języka japońskiego w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Częstochowie?

Pochodzisz z Częstochowy lub okolic i myślisz o rozpoczęciu nauki nietypowego języka? Specjalnie dla Ciebie zrealizowaliśmy ofertę kursów języka japońskiego! Warto inwestować w naukę unikatowych języków. Nie tylko zyskujesz oryginalną zdolność, którą można zachwycić znajomych. To również wspaniała szansa na zyskanie aprobaty przyszłego pracodawcy. Z pewnością doceni oryginalną umiejętność, a takich ludzi z przyjemnością się zatrudnia. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z językiem japońskim, obowiązkowo zapisz się do naszej szkoły w Częstochowie. Przekonaj się, że nauka języków obcych nigdy nie była tak przyjemna, jak w naszej placówce.

Kurs języka japońskiego Częstochowa

Kursy japońskiego w Częstochowie odbywają się w formie zajęć zbiorowych lub indywidualnych spotkań z lektorem. Biorąc pod uwagę Twoje umiejętności, przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnym poziomie trudności. Możesz w naszej szkole rozpocząć naukę od zera, jak również kontynuować ją na wyższym poziomie. Nasza oferta składa się z kursów dla dorosłych, dzieci i młodzieży, a każdy kurs ma swoją indywidualną formę: wakacyjną, intensywną, online czy konwersacyjną. Prowadzimy również rozmaite formy współpracy dla firm. Po skończeniu kursu otrzymasz cenny certyfikat, który ozdobi CV i ułatwi znalezienie idealnej pracy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Częstochowie?

Kurs języka japońskiego w Częstochowie zbuduje Twoją pewność siebie i pomoże w nawiązywaniu nowych znajomości. Podczas zajęć nauczysz się nie tylko gramatyki i leksyki japońskiej. Zaznajomisz się z alfabetem oraz przede wszystkim, nauczysz rozmawiać po japońsku bez barier. To fundament, jeżeli chcemy mówić o biegłości językowej, dlatego na naszych zajęciach ćwiczysz umiejętność japońskiej konwersacji. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę. Dzięki temu podróż do Japonii stanie się możliwa do zrealizowania, a praca i życie na terenie tego kraju o wiele łatwiejsze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe