Kurs języka japońskiego w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Częstochowie?

Pochodzisz z Częstochowy lub okolic i myślisz o rozpoczęciu nauki nietypowego języka? Specjalnie dla Ciebie zrealizowaliśmy ofertę kursów języka japońskiego! Warto inwestować w naukę unikatowych języków. Nie tylko zyskujesz oryginalną zdolność, którą można zachwycić znajomych. To również wspaniała szansa na zyskanie aprobaty przyszłego pracodawcy. Z pewnością doceni oryginalną umiejętność, a takich ludzi z przyjemnością się zatrudnia. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z językiem japońskim, obowiązkowo zapisz się do naszej szkoły w Częstochowie. Przekonaj się, że nauka języków obcych nigdy nie była tak przyjemna, jak w naszej placówce.

Kurs języka japońskiego Częstochowa

Kursy japońskiego w Częstochowie odbywają się w formie zajęć zbiorowych lub indywidualnych spotkań z lektorem. Biorąc pod uwagę Twoje umiejętności, przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnym poziomie trudności. Możesz w naszej szkole rozpocząć naukę od zera, jak również kontynuować ją na wyższym poziomie. Nasza oferta składa się z kursów dla dorosłych, dzieci i młodzieży, a każdy kurs ma swoją indywidualną formę: wakacyjną, intensywną, online czy konwersacyjną. Prowadzimy również rozmaite formy współpracy dla firm. Po skończeniu kursu otrzymasz cenny certyfikat, który ozdobi CV i ułatwi znalezienie idealnej pracy.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Częstochowie?

Kurs języka japońskiego w Częstochowie zbuduje Twoją pewność siebie i pomoże w nawiązywaniu nowych znajomości. Podczas zajęć nauczysz się nie tylko gramatyki i leksyki japońskiej. Zaznajomisz się z alfabetem oraz przede wszystkim, nauczysz rozmawiać po japońsku bez barier. To fundament, jeżeli chcemy mówić o biegłości językowej, dlatego na naszych zajęciach ćwiczysz umiejętność japońskiej konwersacji. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę. Dzięki temu podróż do Japonii stanie się możliwa do zrealizowania, a praca i życie na terenie tego kraju o wiele łatwiejsze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe