Kurs języka japońskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Gdańsku?

Kurs japońskiego w Gdańsku jest dedykowany wszystkim, którzy wiążą swoją przyszłość z tym językiem. Jeżeli pasjonujesz się japońską kulturą – nasze lekcje są wręcz stworzone dla Ciebie. Warto uczyć się języków obcych, ponieważ z pewnością ułatwi to znalezienie pracy na terenie danego kraju. A dzięki lekcjom japońskiego w ProfiLingua, to właśnie Ty masz szansę na podróż do Japonii i być może – rozpoczęcie tam życia na nowo.

Kurs języka japońskiego Gdańsk

Kursy japońskiego w Gdańsku odbywają się w trybie grupowym lub indywidualnym. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, możesz wybrać naukę konwersacji, terminologii branżowej lub klasycznej japońszczyzny i gramatyki. Elastyczny grafik pozwala nam dostosować się do nawet najbardziej zapracowanej osoby. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej nauki pod okiem profesjonalisty. Gwarantujemy praktyczną naukę języka i miłą atmosferę podczas zajęć. Starannie opracowane metody nauczania sprawią, że nawet osoba, która do tej pory nie miała styczności z japońskim – będzie w stanie się nim posługiwać.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Gdańsku?

Jeżeli marzysz o wycieczce do Tokio i chcesz mieć możliwość swobodnej konwersacji, dzięki zajęciom w ProfiLingua w Gdańsku będzie to możliwe! Nauczysz się języka, poznasz japoński alfabet i gramatykę. Będziesz w stanie skonstruować zdanie i zrozumieć prosty komunikat. A jeżeli znasz już japoński, nauczymy Cię biegłości w posługiwaniu się nim. Nawet jeżeli nie możesz uczęszczać na zajęcia, oferujemy kurs online, który pozwoli na zdalne uczestnictwo w kursie. Rozmaita oferta kursów i szkoleń to wizytówka naszej firmy, a zadowolenie naszych kursantów i zdobycie przez nich pożądanej wiedzy – motywacja do dalszej pracy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe