Kurs języka japońskiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Gdyni?

Pochodzisz z Gdyni lub okolic i myślisz o rozpoczęciu nauki nietypowego języka? W naszej placówce znajdziesz profesjonalne i rozmaite kursy języka japońskiego. Jeżeli chcesz nauczyć się niszowego języka, postaw na Japonię i jej magiczną i egzotyczną kulturę. Nie tylko zyskujesz oryginalną zdolność, którą można zachwycić znajomych, ale również dowiesz wielu ciekawych rzeczy o kraju z Dalekiego Wschodu. To również doskonała szansa na zyskanie w oczach przyszłego pracodawcy. Z pewnością doceni zaangażowanie w naukę oryginalnego języka i zapamięta na tle reszty kandydatów. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z językiem japońskim, niezwłocznie postaw na placówkę naukową w Gdyni. Przekonaj się, że nauka języków obcych może być skuteczna i przyjemna.

Kurs języka japońskiego Gdynia

Kursy japońskiego w Gdyni prowadzimy w grupach lub indywidualnie. Przez wzgląd na Twoje umiejętności, przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnym poziomie trudności. Dzięki temu możesz rozpocząć naukę od zera lub kontynuować na wyższym poziomie, w zależności od Twoich potrzeb. Nasza oferta obejmuje kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży, a każdy kurs ma swoją indywidualną formę: wakacyjną, intensywną, online czy konwersacyjną. Prowadzimy również przeróżne formy współpracy dla firm, podczas których nauczysz się języka branżowego. Po skończeniu kursu otrzymasz cenny certyfikat, który ozdobi CV i ułatwi znalezienie idealnej pracy.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Gdyni?

Kurs języka japońskiego w Gdyni zbuduje Twoją pewność siebie i pomoże w nawiązywaniu nowych znajomości. Podczas zajęć nauczysz się nie tylko gramatyki i leksyki japońskiej. Poduczysz się japońskiego alfabetu i nauczysz rozmawiać po japońsku bez barier. Na naszych zajęciach ćwiczysz umiejętność japońskiej konwersacji, aby w przyszłości nie mieć żadnych oporów przed rozmową z obcokrajowcem. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę. Dzięki temu wycieczka do Japonii stanie się możliwa do zrealizowania, a praca i życie na terenie tego kraju o wiele prostsze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe