Kurs języka japońskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Katowicach?

Nasz kurs japońskiego w Katowicach dedykujemy wszystkim, którzy wiążą swoją przyszłość z tym językiem. Nasze lekcje są stworzone z myślą o pasjonatach japońskiej kultury, sztuki i gospodarki. Warto uczyć się języków obcych, ponieważ pomoże to w poszukiwaniu pracy na terenie tego kraju. Coraz więcej ludzi marzy o przeprowadzce do Japonii. A dzięki lekcjom japońskiego w ProfiLingua, to właśnie Ty masz szansę rozpocząć tam swoje życie na nowo.

Kurs języka japońskiego Katowice

Lekcje japońskiego w Katowicach odbywają się w maksymalnie 12-osobowych grupach, lub sam na sam z lektorem. W zależności od Twoich prywatnych potrzeb, masz możliwość wyboru spośród szerokiej gamy kursów: konwersacyjnych, dla firm czy maturalnych. Elastyczny grafik daje możliwość nauki nawet najbardziej zapracowanej osobie. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, by pod okiem profesjonalisty przełamali swoją barierę językową. Gwarantujemy skuteczną naukę języka w przyjemnej atmosferze. Nauczymy Cię japońskiego, bez względu na dotychczasowe umiejętności.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Katowicach?

Wycieczka do Tokio z możliwością swobodnej komunikacji? Dzięki zajęciom w ProfiLingua w Katowicach będzie to możliwe! Poprawimy Twoje kompetencje językowe, poznasz alfabet i podstawowe zwroty przydatne w życiu codziennym. Będziesz w stanie skonstruować zdanie i zrozumieć prosty komunikat. A jeżeli znasz już japoński, wzniesiemy Cię o kolejny poziom zaawansowania. Jeżeli nie masz możliwości chodzenia na zajęcia, zapisz się na kurs online, który pozwoli na naukę gdzie chcesz i kiedy chcesz! Rozmaita oferta kursów i szkoleń to wizytówka naszej firmy, a zadowolenie naszych kursantów i zdobycie przez nich pożądanej wiedzy – motywacja do dalszej pracy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe