Kurs języka japońskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Łodzi?

Interesujesz się kulturą Japonii albo planujesz wyjechać w tamte strony? Z pewnością w tym przypadku przyda Ci się kurs języka japońskiego, gdzie bez trudu uda Ci się nauczyć wszystkich tajników gramatyki oraz słownictwa. Będziesz mógł wtedy porozumieć się nawet z rodowitymi mieszkańcami tego kraju. Wiele osób obecnie interesuje się Japonią, dlatego nic dziwnego, że postanawia uczyć się języka. W ProfiLingua w Łodzi możesz uczęszczać na kurs japońskiego, gdzie wykwalifikowana kadra lektorów odpowiednio zapozna Cię ze wszystkimi najważniejszymi zagadnieniami. Nauczysz się japońskiego zarówno w piśmie, jak i w mowie.

Kurs języka japońskiego Łódź

Realizujemy kurs japońskiego dla każdego i zrobimy wszystko, aby dopasować się do Twoich możliwości oraz ograniczonego czasu. Oferujemy zajęcia na kilku poziomach zaawansowania, dlatego niezależnie czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem, czy chcesz ją kontynuować – zapewniamy, że nauczymy Cię japońskiego na każdym poziomie. Podczas zajęć korzystasz z materiałów i narzędzi renomowanych wydawnictw, gdzie z łatwością możesz szlifować swój język. Ponadto kurs może odbywać się w dowolnej formie – grupowo lub indywidualnie. Oprócz tego proponujemy specjalistyczne kursy – dla firm, konwersacyjne, intensywne oraz online. Możesz sprawdzić swoje umiejętności, wypełniając bezpłatny test japońskiego, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiedni kurs.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Łodzi?

Japoński wymaga dużo poświęconego czasu ze względu na niektóre trudniejsze formy językowe i zagadnienia. Sprawimy jednak, abyś nauczył się poprawnego akcentu oraz znajomości pisma, dzięki czemu możesz komunikować się w tym języku na wielu płaszczyznach życia codziennego. Podczas zajęć trenujesz mówienie, pisanie, czytanie oraz rozumienie ze słuchu. Kurs języka japońskiego z pewnością przyda Ci się, gdy wybierasz się do Japonii lub wiążesz swoje plany zawodowe z międzynarodowymi firmami lub japońskim rynkiem.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe